Quote (Anarkin @ 23 Oct 2014 13:25)
olaszoknál állítólag csak 500°os sütőt használnak, és ilyen 3 percig van bent a pizza
mi haveromeknak kntivkemenceben sutjuk kerti osszejovelkor. beffuti par oraval elore, biztos lehet abban is 500+ fok mert ott se tobb mint 2-3 percc mialatt megsul.
szoval nem feltetlen kell fel millas elektromos kemence a jo pizzahoz, eleg egy regi hazhiz tartozo fafutesu tegla epitett. kemence is.