d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Megeszed A Pizza Szelet?
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 23 2014 07:07am
Quote (Fej @ 23 Oct 2014 15:07)
honnan jott ez a buzelzaro cso a budiban? :D


Szerintem ez valami hoki related poén vagy valami elfojtott emlék a múltjából.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 23 2014 07:09am
Quote (Vismajor @ Oct 23 2014 01:47pm)
de őp sem ez tmondta, szar, vékony
nem szar mert vékony
csak valakinek a vékony nem jön be



te ugassál már a kurva anyádnak, ki a fasz szólt hozzád? Menjél és szakértsd meg a bűzelzáró csövet a budiban szarfejű


n1 vergődés
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 23 2014 07:57am
Quote (Anarkin @ 23 Oct 2014 13:25)
olaszoknál állítólag csak 500°os sütőt használnak, és ilyen 3 percig van bent a pizza


mi haveromeknak kntivkemenceben sutjuk kerti osszejovelkor. beffuti par oraval elore, biztos lehet abban is 500+ fok mert ott se tobb mint 2-3 percc mialatt megsul.

szoval nem feltetlen kell fel millas elektromos kemence a jo pizzahoz, eleg egy regi hazhiz tartozo fafutesu tegla epitett. kemence is.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 23 2014 08:06am
Én felvállalom, hogy a vastag tésztás pizzát szeretem.
Ráadásul az olaszok nekem túl sok paradicsomszószt tesznek rá.

Nekem:
Amcsi stílusú pizza > olasz típusú
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 23 2014 09:23am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Oct 2014 16:06)
Én felvállalom, hogy a vastag tésztás pizzát szeretem.
Ráadásul az olaszok nekem túl sok paradicsomszószt tesznek rá.

Nekem:
Amcsi stílusú pizza > olasz típusú


Hat akkor van egy rossz hirem.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 23 2014 09:24am
Quote (Baleee @ 23 Oct 2014 17:23)
Hat akkor van egy rossz hirem.


éc lesz?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 23 2014 09:25am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Oct 2014 17:24)
éc lesz?


Ebola.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 23 2014 09:25am
Quote (Vismajor @ 23 Oct 2014 14:47)
de őp sem ez tmondta, szar, vékony
nem szar mert vékony
csak valakinek a vékony nem jön be



te ugassál már a kurva anyádnak, ki a fasz szólt hozzád? Menjél és szakértsd meg a bűzelzáró csövet a budiban szarfejű


:DDDDDDD

látszik, hogy corvinusos vagy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 23 2014 09:32am
Quote (Baleee @ 23 Oct 2014 17:25)
Ebola.


Az legalább nem tart sokáig.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 23 2014 09:35am
mennyi mad 1 topicban :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll