d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1101112131427Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 16 2014 04:22pm
Quote (NerfHydraDPS @ 16 Jun 2014 23:17)
képzeld fel is szoktak ajánlani x összeget alapítványoknak/rászorulóknak csak ott azokhoz folyik a lóvé akiknek TÉNYLEG kell nem az ilyen patkányoknak mint te  :thumbsup:


az összeg 10%-a

a többi "adminisztrációra" megy a cég vezetőjének
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 04:22pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 10:21pm)
mondjuk ezek az alapítványos dolgok nagy része biztos kamu, csak azért teszik fel hírnek hogy jó színben tűnjenek fel, aztán max a 10%-át adják oda a bejött összegnek
médiafogás/10


mondju kilyen 10 milliárd dolláros bevételnél 10% jöhetne :XD

nem is azzal van a baj, hanem az olyan alapitványosokkal mint idehaza a gyermekrák alapitványos faszi aki villákat vesz meg épit a horvát tengerparton
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 04:25pm
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 10:21pm)
te csak azt szeretnéd, hogy neked ne kelljen dolgozni
sőt igazából mindenki csak azért dolgozzon, hogy neked jó legyen

hihetetlen milyen önző ember vagy


ez mondjuk igaz

gyerekkoromban volt h apa vett kolát én meg behoztam a szobámba még mielott a tesoim hazaértek volna és elrejtettem előlük h csak én igyam meg
szoval ja, nerphyfradpsnek is igaza van a patkánysággal kapcsolatban, én már annak születtem
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 04:25pm
tl;dr : senee továbbra is menthetetlenül életképtelen és nyomorék
ne is folytassuk
elkezdeni is kár volt, mintha egy szamárhoz beszélnék
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 04:26pm
Quote (Senee @ Jun 17 2014 12:25am)
ez mondjuk igaz

gyerekkoromban volt h apa vett kolát én meg behoztam a szobámba még mielott a tesoim hazaértek volna és elrejtettem előlük h csak én igyam meg
szoval ja, nerphyfradpsnek is igaza van a patkánysággal kapcsolatban, én már annak születtem


Rohogok
Emlekszem kiskoromban egyszer vettem magamnak csokit ilyen 5eves lehettem es apu azt mondta nem vehetek csak ha veszek a testvereimnek is
Kosz orban
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 04:27pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 11:21pm)
mondjuk ezek az alapítványos dolgok nagy része biztos kamu, csak azért teszik fel hírnek hogy jó színben tűnjenek fel, aztán max a 10%-át adják oda a bejött összegnek
médiafogás/10


de a 10% is több mint a semmi
ha valaki meg tényleg segíteni szeretne, és nem csak a saját lelkiismeretét nyugtatgatni egy felajánlással, az bemegy a kórházba és segít

addig meg win-win-win helyzet megint, a rákos gyerek is kap valamit, a szervezet is kap pénzt, és az egyén is nyugodtabban alszik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 04:27pm
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 10:26pm)
Rohogok
Emlekszem kiskoromban egyszer vettem magamnak csokit ilyen 5eves lehettem es apu azt mondta nem vehetek csak ha veszek a testvereimnek is
Kosz orban


confirmed rici apja szocialista forradalmár
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 04:28pm
Quote (putincykavodka @ Jun 17 2014 12:26am)
Rohogok
Emlekszem kiskoromban egyszer vettem magamnak csokit ilyen 5eves lehettem es apu azt mondta nem vehetek csak ha veszek a testvereimnek is
Kosz orban


Ilyen 30 ft volt a twix
Huh de reg volt mar
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 16 2014 04:29pm
Quote (Anarkin @ 16 Jun 2014 23:22)
az összeg 10%-a

a többi "adminisztrációra" megy a cég vezetőjének


engem múltkor melóból hazafele megállított egy srác, aki az unicefnek gyűjtött pénzt (nem kp, egész legitnek tűnt a dolog) és mondott számokat.. Magyarországon és máshol hogy működnek a dolgok
nálunk sokkal nagyobb részét képezte a befolyt összegnek az alapítvány önellátása, mint külföldön, amit azzal indokolt, hogy itt alig adunk valamit.. van benne logika és el is akarom hinni, hogy ha többet adunk, több jut el a rászorulókhoz

de lehet hogy naiv vagyok..
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 04:29pm
Quote (putincykavodka @ 17 Jun 2014 00:28)
Ilyen 30 ft volt a twix
Huh de reg volt mar


es meg mindig szuz vagy
gg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131427Next
Add Reply New Topic New Poll