Quote (Anarkin @ 16 Jun 2014 23:22)
az összeg 10%-a
a többi "adminisztrációra" megy a cég vezetőjének
engem múltkor melóból hazafele megállított egy srác, aki az unicefnek gyűjtött pénzt (nem kp, egész legitnek tűnt a dolog) és mondott számokat.. Magyarországon és máshol hogy működnek a dolgok
nálunk sokkal nagyobb részét képezte a befolyt összegnek az alapítvány önellátása, mint külföldön, amit azzal indokolt, hogy itt alig adunk valamit.. van benne logika és el is akarom hinni, hogy ha többet adunk, több jut el a rászorulókhoz
de lehet hogy naiv vagyok..