Quote (tevetava @ Jun 14 2014 02:18pm)
hol itt a logika rác máté
ügyes hogy 1 sima ironikus postot se sikerül értelmezni
várj segítek mert látom problémáid vannak: a postom valódi jelentése "mert téged nem fenyeget senki"
és rawen postjának az értelmezése: "nem érdekli ha valaki ŐT fenyegeti"
szólj máskor is ha problémáid lennek, szívesen segítek a kevesebb mentális kapacitással rendelkező embertársaimnak bármikor
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 14 2014 07:20am