d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1101112131492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 12 2014 09:24am
en mindjart elmegyek
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 12 2014 09:30am
ott
leszek
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 12 2014 09:35am
kuncogtam az utolso ~20 poston

amugy ott leszek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 09:40am


GET HYPE

nem ide akartam, mindegy

This post was edited by Rawen on Jun 12 2014 09:40am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 12 2014 09:42am
Quote (Rawen @ Jun 12 2014 04:40pm)
http://www.youtube.com/watch?v=TXz-jyqalmQ

GET HYPE

nem ide akartam, mindegy


amugy ez a TI nézés projektoron eléggé bejönne nekemis
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 09:44am
Csak akkor megyek ha syl jarabek es rawen jonnek


Meg tudok satrat hozni ha ugyvan
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 12 2014 10:02am
Quote (Rawen @ 12 Jun 2014 16:22)
remélem hoz magával 10 tonna papírt amire ki lesz nyomtatva a contentje


random beszélgetések közepette beugrok majd 1-2t szétszórni és megyek tovább
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 10:05am
Quote (Nerz8 @ 12 Jun 2014 18:02)
random beszélgetések közepette beugrok majd 1-2t szétszórni és megyek tovább


ingyen rák&éc feliratú pólóban
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 12 2014 12:45pm
Quote (Rawen @ Jun 12 2014 05:05pm)
ingyen rák&éc feliratú pólóban


Egy sima trollface polo is megteszi.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 12 2014 01:52pm
en minden fele kepp jovok
volton vagyok juli 6-ig, meg 24-tol nyaralok, ennyi

nagyon orulnek neki, ha rici nem jonne, de ha ez az ara, hogy talalkozzak a tobbiekkel akkor szivesen elmegyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131492Next
Add Reply New Topic New Poll