d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 10:51am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 06:50pm)
alapvetően az a baj, hogy ide csak egyféleképpen lehet beilleszkedni: beállsz a sorba és elkezdesz valakit basztatni a többiekkel együtt

namármost, én tartom magam annyira kultúrembernek, vagy inkább csak simán embernek, hogy nem fogok 0-24 "éc, rak, smat hitel, senee ilyen meg olyan, .gif" spammelni, viszont az ahogyan itt állnak a dolgokhoz szórakoztat, ezért ha valaki nekiáll sértegetni, visszaütöm a labdát
az, hogy mit hisz rólam konkrétan nem érdekel, mert csak saját magát próbálja nyugtatni azzal, hogy folyamatosan irkálja a sértő megjegyzéseket
a postblocker is egy vicc, nem azért postolom a blank dolgokat, mert élvezem használni, hanem azért mert vannak olyanok, akik komolyan gondolják, hogy ezt használni kell, és ez megint micsoda marhaság már, hogy feljövök fórumozni, de az emberek felével nem akarok beszélni, még csak el se olvasom amit írnak
és huszonéves, meg harmincéves értett emberekről beszélünk, akik ilyen szinten gondolkodnak
na ezért mulatságos ez a fórum és ezért fun ide járni


annyira bírom, mikor hozzád hasonló emberek ezzel az érvvel védekeznek, miközben 10 postjukból 9 ilyen XDD meg blank topic meg hasonlók

nem kell senkit elkezdeni baszogatni, simán nem kell nyomoréknak lenni, azt kész
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:53am
Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 05:51pm)
annyira bírom, mikor hozzád hasonló emberek ezzel az érvvel védekeznek, miközben 10 postjukból 9 ilyen XDD meg blank topic meg hasonlók

nem kell senkit elkezdeni baszogatni, simán nem kell nyomoréknak lenni, azt kész


mondod te akinek 10 postjából 9 szintén felesleges

legalább valaki olyan ítélkezne meg nyomatná a bölcsességeit, aki tényleg normálisan fórumozik
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 10:53am
Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 05:51pm)
annyira bírom, mikor hozzád hasonló emberek ezzel az érvvel védekeznek, miközben 10 postjukból 9 ilyen XDD meg blank topic meg hasonlók

nem kell senkit elkezdeni baszogatni, simán nem kell nyomoréknak lenni, azt kész


var kick = "Saenchai"
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 10:54am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 06:53pm)
mondod te akinek 10 postjából 9 szintén felesleges

legalább valaki olyan ítélkezne meg nyomatná a bölcsességeit, aki tényleg normálisan fórumozik


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 10:54am
Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 05:54pm)
http://i.imgur.com/SOq7Vjl.gif


te is csak megerősíted az általam leírtakat :)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 11 2014 10:56am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 06:50pm)
alapvetően az a baj, hogy ide csak egyféleképpen lehet beilleszkedni: beállsz a sorba és elkezdesz valakit basztatni a többiekkel együtt

namármost, én tartom magam annyira kultúrembernek, vagy inkább csak simán embernek, hogy nem fogok 0-24 "éc, rak, smat hitel, senee ilyen meg olyan, .gif" spammelni, viszont az ahogyan itt állnak a dolgokhoz szórakoztat, ezért ha valaki nekiáll sértegetni, visszaütöm a labdát
az, hogy mit hisz rólam konkrétan nem érdekel, mert csak saját magát próbálja nyugtatni azzal, hogy folyamatosan irkálja a sértő megjegyzéseket
a postblocker is egy vicc, nem azért postolom a blank dolgokat, mert élvezem használni, hanem azért mert vannak olyanok, akik komolyan gondolják, hogy ezt használni kell, és ez megint micsoda marhaság már, hogy feljövök fórumozni, de az emberek felével nem akarok beszélni, még csak el se olvasom amit írnak
és huszonéves, meg harmincéves értett emberekről beszélünk, akik ilyen szinten gondolkodnak
na ezért mulatságos ez a fórum és ezért fun ide járni


Nem csak igy lehet beilleszkedni, en se baszogatok senkit max teged meg actually azt aki full retardban tolja ( te ezzel a vilagmegvalto altalanos 6.-os hozzaallasoddal )

A tobbirol meg annyit hogy ezek a baszogatasok meg a tobbi a temak resze, ha semmiben nem ertesz egyet vagy nincs kozos temad a kozosseggel az ugy nem fog menni
Ofc lehet probalkozni, hogy te ( x honapja here) vs 30 ( evek ota osszeszokott ember) de az meg soha sehol nem allta meg a helyet
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 10:56am
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 06:54pm)
te is csak megerősíted az általam leírtakat :)


nem tudok érdemben reagálni, annyira a lelkembe tiportál
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 10:59am
a vicces kepekben kezdodott az egesz, vissza lehet olvasni hogyan reagalt, miutan tenyleg minden sertes nelkul leirtak neki, hogy nem biztos hogy napi 60-at kene postolni, ami raadasul meg csak nem is vicces

meg lehet nezni hogyan reagalt, de ezt mar leirtam, leirtam neki is 15 kulonbozo modonm de o meg mindig eloadja itt a martirt, mintha itt mindenki fogyatekos vagy amnezias lenne, es ot minden ok nelkul bantjak ezek a nolifer budos kockak
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 11:00am
Quote (Fej @ Jun 11 2014 05:59pm)
a vicces kepekben kezdodott az egesz, vissza lehet olvasni hogyan reagalt, miutan tenyleg minden sertes nelkul leirtak neki, hogy nem biztos hogy napi 60-at kene postolni, ami raadasul meg csak nem is vicces

meg lehet nezni hogyan reagalt, de ezt mar leirtam, leirtam neki is 15 kulonbozo modonm de o meg mindig eloadja itt a martirt, mintha itt mindenki fogyatekos vagy amnezias lenne, es ot minden ok nelkul bantjak ezek a nolifer budos kockak


szánalmas vagy ember
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 11:01am
Quote (Fej @ Jun 11 2014 05:59pm)
a vicces kepekben kezdodott az egesz, vissza lehet olvasni hogyan reagalt, miutan tenyleg minden sertes nelkul leirtak neki, hogy nem biztos hogy napi 60-at kene postolni, ami raadasul meg csak nem is vicces

meg lehet nezni hogyan reagalt, de ezt mar leirtam, leirtam neki is 15 kulonbozo modonm de o meg mindig eloadja itt a martirt, mintha itt mindenki fogyatekos vagy amnezias lenne, es ot minden ok nelkul bantjak ezek a nolifer budos kockak


igen mert ő szellemileg visszamaradott, ezért hiába írsz neki bármit olyan mintha a falnak beszélnél. teljesen elmebeteg a gyerek, nemtudom miért vitatkozol vele
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll