Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 06:50pm)
alapvetően az a baj, hogy ide csak egyféleképpen lehet beilleszkedni: beállsz a sorba és elkezdesz valakit basztatni a többiekkel együtt
namármost, én tartom magam annyira kultúrembernek, vagy inkább csak simán embernek, hogy nem fogok 0-24 "éc, rak, smat hitel, senee ilyen meg olyan, .gif" spammelni, viszont az ahogyan itt állnak a dolgokhoz szórakoztat, ezért ha valaki nekiáll sértegetni, visszaütöm a labdát
az, hogy mit hisz rólam konkrétan nem érdekel, mert csak saját magát próbálja nyugtatni azzal, hogy folyamatosan irkálja a sértő megjegyzéseket
a postblocker is egy vicc, nem azért postolom a blank dolgokat, mert élvezem használni, hanem azért mert vannak olyanok, akik komolyan gondolják, hogy ezt használni kell, és ez megint micsoda marhaság már, hogy feljövök fórumozni, de az emberek felével nem akarok beszélni, még csak el se olvasom amit írnak
és huszonéves, meg harmincéves értett emberekről beszélünk, akik ilyen szinten gondolkodnak
na ezért mulatságos ez a fórum és ezért fun ide járni
Nem csak igy lehet beilleszkedni, en se baszogatok senkit max teged meg actually azt aki full retardban tolja ( te ezzel a vilagmegvalto altalanos 6.-os hozzaallasoddal )
A tobbirol meg annyit hogy ezek a baszogatasok meg a tobbi a temak resze, ha semmiben nem ertesz egyet vagy nincs kozos temad a kozosseggel az ugy nem fog menni
Ofc lehet probalkozni, hogy te ( x honapja here) vs 30 ( evek ota osszeszokott ember) de az meg soha sehol nem allta meg a helyet