Quote (Anarkin @ Jun 23 2014 02:17pm)
nem értem miért lett volna trollkodás, két helyen voltam (a 10-ből ami mondjuk így elsőre szóbajönne), mindkét helyen készek voltak ennél többet fizetniés diplomáról még szó sincs (és amúgy sem ilyen fancy jólcsengő biomérnök, amitől még én is nedves leszek ha kimondom)
mindezt úgy, hogy annyi embert keresnek, hogy naponta átlagosan egyet fel akarnak venni
érdekes, még gépészmérnök bme mscvel is max 250-300 BRUTTÓT kapsz kezdő fizunak pedig elvileg ez a legkeresettebb szakma most, nemtudom ti hol éltek
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 23 2014 02:23pm)
ket hete ismertem meg egy nemet bioinformatikust, GYAKORNOK, es nem akarod megtudni mennyit keres, mondjuk daniaban
külföldön jól keresnek a műszaki emberek, ez nemis volt kérdés
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 23 2014 07:32am