Quote (Vismajor @ May 25 2014 04:45pm)
Mesh/10
Irs valamit ertelmesen
Reagalok ra ertelmesen
Lol nem fogtad fel latom XDXD
Es jobbnak tartod magad ricinel?
igen mert eléggé elkeserítő amikor belefektetsz 5 percet 1 postnak a megírásába, de látod hogy a másiknak abszolút nem ment át és nem fogadta be az agya, pedig segítő szándékkal írta hogy hátha kicsit észreveszed magad. ehelyett jött megint hogy DE MIÉRT UGRÁLTOK RAJTA, ENGEM EZ MEG AZ ZAVAR, DE AKKORIS SZÉP, MIT SZÓLTOK BELE, etc (eltúlozva persze)
akkor ezután mi a fasznak fektessek akár minimális mentális energiát is 1 postnak a megírásába, ha látom hogy úgysem fog haladni a dolog semerre, csak ugyanannak a dolognak a szajkózása marad. persze valószínűleg bennem van a hiba hogy nemtudom rendesen leírni amit akarok és ezért nem érted, úgyhogy ezért inkább hanyagolom is mert szar vagyok