d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ep Választás
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 09:04am


This post was edited by Senee on May 26 2014 09:04am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 09:04am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 26 2014 09:05am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 09:15am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 09:40am
Quote (tevetava @ 26 May 2014 17:01)


inb4 megerősödik a dk, a legnagyobb baloldali párt lesz és újra visszajön ez a nyomorék
DE AZÉRT MÉG MINDIG JOBBAN JÁRNÁNK VELE MINT ORBÁNNAL :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 09:44am
amúgy én azt a "minden mindegy" érzést láttam gyurcsányon is mint mikor már vkinek van 3 milliárdja és igazából szarik bele
és azért megy neki jól mert nem görcsöl rá, hogy menjen, hogy jó legyen
csak poén az élet
és hát ha a sok birka újra megszavaz há meduplázzuk azt a 3 milliárdot tesa háháá

mind, ahogy azt a felcsuti videot készitették, a hangulata
ahogy a helyesirásáért kicsufolta a tüntetö fideszest, ahogy mimikált közbe
ahogy beszél etc

beleszarik, ö már lelopta amit akart
ez már csak ilyen kedvtelés
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 09:46am
Quote (Rawen @ 26 May 2014 17:40)
inb4 megerősödik a dk, a legnagyobb baloldali párt lesz és újra visszajön ez a nyomorék
DE AZÉRT MÉG MINDIG JOBBAN JÁRNÁNK VELE MINT ORBÁNNAL :DDDDDDDDDDDD


hacsak nem lesz valami kurvanagy botrány, '18-ban is a fidesz fog nyerni. és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy elég nagy botrányok (mnyup, trafikügy, földek, oktatás) mellett is megtartotta a népszerűségét
dehát reménykedni lehet, szebb jövőt drága barátaim csakajobbik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 26 2014 09:50am
Quote (tevetava @ May 26 2014 03:46pm)
hacsak nem lesz valami kurvanagy botrány, '18-ban is a fidesz fog nyerni. és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy elég nagy botrányok (mnyup, trafikügy, földek, oktatás) mellett is megtartotta a népszerűségét
dehát reménykedni lehet, szebb jövőt drága barátaim csakajobbik


birkamagyarnép

ezek ha azt mondanák nekik holnaptól megszüntetik a fizetést akkor se csinálnának semmit mert még vehetnek levegőt, AZ IS TÖBB MINT A SEMMI:C
meg is érdemli a sok nyomorék, hogy az maradjon és le is legyen szarva köpdösve
mert annyit érnek ahova jutottak
szart se
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 10:00am
Quote (Senee @ 26 May 2014 17:50)
birkamagyarnép

ezek ha azt mondanák nekik holnaptól megszüntetik a fizetést akkor se csinálnának semmit mert még vehetnek levegőt, AZ IS TÖBB MINT A SEMMI:C
meg is érdemli a sok nyomorék, hogy az maradjon és le is legyen szarva köpdösve
mert annyit érnek ahova jutottak
szart se


bezzeg te jól megmutatod a birkáknak, hogyan kell önállóan élni!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 26 2014 10:46am
Quote (tevetava @ May 26 2014 05:46pm)
hacsak nem lesz valami kurvanagy botrány, '18-ban is a fidesz fog nyerni. és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy elég nagy botrányok (mnyup, trafikügy, földek, oktatás) mellett is megtartotta a népszerűségét
dehát reménykedni lehet, szebb jövőt drága barátaim csakajobbik


ha Orbán Viktor besétálna a fideszesek köré, beleköpne a szájukba, aztán rászarna a mellükre, akkor is tapsolva ünnepelnék
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll