Quote (tevetava @ May 26 2014 03:46pm)
hacsak nem lesz valami kurvanagy botrány, '18-ban is a fidesz fog nyerni. és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy elég nagy botrányok (mnyup, trafikügy, földek, oktatás) mellett is megtartotta a népszerűségét
dehát reménykedni lehet, szebb jövőt drága barátaim csakajobbik
birkamagyarnép
ezek ha azt mondanák nekik holnaptól megszüntetik a fizetést akkor se csinálnának semmit mert még vehetnek levegőt, AZ IS TÖBB MINT A SEMMI:C
meg is érdemli a sok nyomorék, hogy az maradjon és le is legyen szarva köpdösve
mert annyit érnek ahova jutottak
szart se