d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1101112131439Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 17 2014 01:28pm
Quote (josheide @ 17 May 2014 16:45)
meg smat imo ugyis csak trollkodik


Nem trollkodok, tényleg jönni akarok.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 17 2014 01:43pm
Quote (Smat @ 17 May 2014 21:28)
Nem trollkodok, tényleg jönni akarok.


veled viszont nem akar senki
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 18 2014 10:56pm
The Cast:

GoreKnight9: Barb
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

Team 2

ToldiSenior: Barb

A team 2-be még lehet jelentkezni, kell 2 Sorc, 3 Pala, 1 Necro, 1 Java
Ha nem lesz meg a 8 ember, akkor hozok egy másik karit is (Sorc Light), hogy jobban jöjjön az XP az elején - mondjuk csak két kezem van, szóval ez kevésbé hatékony, de a végén BO barbival már simán megy, ha a Sorceressel meg telézek, hentelek.
Remélem nem kell megint NeedNecroPala gamét nyitnom ladderstartkor, várva randomarcokat :) persze csak sorceress jön, és senkit nem lehet rábeszélni, hogy lécci pls start summoner LoL RoFL
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2014 11:03pm
Quote (ToldiSenior @ 19 May 2014 05:56)
The Cast:

GoreKnight9: Barb
SleepingDragon: Sorc (light)
Smat: Pala
Sanyika: Pala
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Gurke ? Necro

Team 2

ToldiSenior: Barb

A team 2-be még lehet jelentkezni, kell 2 Sorc, 3 Pala, 1 Necro, 1 Java
Ha nem lesz meg a 8 ember, akkor hozok egy másik karit is (Sorc Light), hogy jobban jöjjön az XP az elején - mondjuk csak két kezem van, szóval ez kevésbé hatékony, de a végén BO barbival már simán megy, ha a Sorceressel meg telézek, hentelek.
Remélem nem kell megint  NeedNecroPala        gamét nyitnom ladderstartkor, várva randomarcokat :) persze csak sorceress jön, és senkit nem lehet rábeszélni, hogy lécci pls start summoner LoL RoFL


nyugi az emberek fele nem lesz ott

meg nekem is varazsolnom kell majd valahogy d2t az uj gepre....
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 18 2014 11:31pm
Sose inditottam karit még resetkor. Jó móka?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 18 2014 11:48pm
Quote (fahrii @ May 19 2014 06:31am)
Sose inditottam karit még resetkor. Jó móka?


régen jó volt, most már annyira nem, mert pl. egy annit nem tudsz kiütni, hála a shopoknak, akik az összes gamet levágják.

szal jelenleg ha kiírja a gamedben, hogy dia walks, pár másodpercen belül connection interrupt :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2014 11:54pm
Quote (fahrii @ 19 May 2014 06:31)
Sose inditottam karit még resetkor. Jó móka?


Nightmarig altalaban jo a hangulat, de mire hellel vegzunk, 5 - 6 ora intenziv jatek utan az emberek mar eleg nyugosek szoktak lenni.

Viszont a retro feelek megfizetetetlenek.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 18 2014 11:54pm
Quote (fahrii @ May 19 2014 06:31am)
Sose inditottam karit még resetkor. Jó móka?


Próbáld ki!

Az első héten még mindennek jó ára van, mert még nincsenek effektív botok (sorceress, hammer), és nekik is kell a cucc :)
Idegenekkel is poén menni, azért Nightmare Baal-ig hajnal előtt eljutunk akárkivel.
Én még csak egyszer mentem szervezett csapatban, a 2008. júniusi resetkor, Oberon, Baresz, Vis, Red, Endrosz... volt summoner, blizzsorc, firesorc, lightsorc, pala, bombajó volt, benne voltunk a ladder első 10-ben, a necro élen is volt.
Második és harmadik napon felhúztuk egymásnak a support karikat (BO-dude barbi, MF sorc) 600 FG-t kerestem egy nap alatt
Ezt most is meg lehet csinálni, csak kitartónak kell lenni :) A második héttől már uncsi és leesnek az árak. Jelenleg úgy néz ki beálltak a november és a május utolsó keddjére (ami a ladderresetet illeti).
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 11:55pm
Quote (TuskesVanek @ May 19 2014 05:48am)
régen jó volt, most már annyira nem, mert pl. egy annit nem tudsz kiütni, hála a shopoknak, akik az összes gamet levágják.

szal jelenleg ha kiírja a gamedben, hogy dia walks, pár másodpercen belül connection interrupt :D


ha blizz foglalkozna d2vel, igy bannolgatnák az embereket meg nem hagynák a szart én simán játszanék még
egy ilyen jelképes $5 monthly sub-ot is talán fizetnék érte
bár inkább $2-t az 500ft xd
1000 má sok, az majd 5 kilo kenyér
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 19 2014 12:02am
Szerintem én is megyek, hatha találok megint egy tal amut lvl 33-on

This post was edited by Ghostmasterq on May 19 2014 12:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131439Next
Add Reply New Topic New Poll