Quote (fahrii @ May 19 2014 06:31am)
Sose inditottam karit még resetkor. Jó móka?
Próbáld ki!
Az első héten még mindennek jó ára van, mert még nincsenek effektív botok (sorceress, hammer), és nekik is kell a cucc
Idegenekkel is poén menni, azért Nightmare Baal-ig hajnal előtt eljutunk akárkivel.
Én még csak egyszer mentem szervezett csapatban, a 2008. júniusi resetkor, Oberon, Baresz, Vis, Red, Endrosz... volt summoner, blizzsorc, firesorc, lightsorc, pala, bombajó volt, benne voltunk a ladder első 10-ben, a necro élen is volt.
Második és harmadik napon felhúztuk egymásnak a support karikat (BO-dude barbi, MF sorc) 600 FG-t kerestem egy nap alatt
Ezt most is meg lehet csinálni, csak kitartónak kell lenni

A második héttől már uncsi és leesnek az árak. Jelenleg úgy néz ki beálltak a november és a május utolsó keddjére (ami a ladderresetet illeti).