Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 01:04pm)
tbh én inkább látom az erölködést részetekről, hogy alázzátok a másikat mindenáron, ha nincs épp flame akkor generálni kell
egyáltalán nem az elfogadáson van a lényeg
csak igazából nem értem mi ezzel a cél, miért kell odaszarni ahova eszel? ha olyan sokat jelent nektek ez a fórum, hogy mindenkit el kell üldözni aki nem haver, akkor miért kell minden topicot telehányni flameposztokkal meg értelmetlen gifekkel?
erre van szükségük
Quote (jarabekg @ May 8 2014 01:05pm)
miert szarsz oda ahol masok esznek, es imert varod azt, hogy ezt neked toleraljak?
mert azt látja, hogy itt az a módi, hogy oda szartok ahol esztek
csak segít mulatni
This post was edited by Senee on May 8 2014 07:06am