d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev11011121314Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2014 07:05am
Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 02:04pm)
tbh én inkább látom az erölködést részetekről, hogy alázzátok a másikat mindenáron, ha nincs épp flame akkor generálni kell

egyáltalán nem az elfogadáson van a lényeg

csak igazából nem értem mi ezzel a cél, miért kell odaszarni ahova eszel? ha olyan sokat jelent nektek ez a fórum, hogy mindenkit el kell üldözni aki nem haver, akkor miért kell minden topicot telehányni flameposztokkal meg értelmetlen gifekkel?


miert szarsz oda ahol masok esznek, es imert varod azt, hogy ezt neked toleraljak?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 07:05am
Quote (TuskesVanek @ May 8 2014 01:04pm)
tbh én inkább látom az erölködést részetekről, hogy alázzátok a másikat mindenáron, ha nincs épp flame akkor generálni kell

egyáltalán nem az elfogadáson van a lényeg

csak igazából nem értem mi ezzel a cél, miért kell odaszarni ahova eszel? ha olyan sokat jelent nektek ez a fórum, hogy mindenkit el kell üldözni aki nem haver, akkor miért kell minden topicot telehányni flameposztokkal meg értelmetlen gifekkel?


erre van szükségük


Quote (jarabekg @ May 8 2014 01:05pm)
miert szarsz oda ahol masok esznek, es imert varod azt, hogy ezt neked toleraljak?


mert azt látja, hogy itt az a módi, hogy oda szartok ahol esztek

csak segít mulatni

This post was edited by Senee on May 8 2014 07:06am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 8 2014 07:06am
Quote (Senee @ May 8 2014 01:05pm)
erre van szükségük


küldtem zsét, megkaptad?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 07:07am
Quote (jarabekg @ May 8 2014 02:05pm)
miert szarsz oda ahol masok esznek, es imert varod azt, hogy ezt neked toleraljak?


nem szartam ide, már megbocsáss

ami a velem kapcsolatos flameből ered a ti szarotok nem az enyém
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 8 2014 07:09am
Quote (Senee @ May 8 2014 02:30pm)
mert egész életemben elkullogok mindenhonnan
erről szól az életem

egy nyomorék vagyok, ez tény
és egy nyomorék majd pont az interneten fog megalázkodni és elballagni?! hát nem, pont nem


és ettől függetlenül, hogy én sérült vagyok; ez nem ment fel titeket a tahóság bűne alól


na ezzel megjobban adod az emberek ala a lovat, hogy beismered, hogy gyenge vagy.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 8 2014 07:11am
fasza, hogy az ilyenekbol mindig kimaradok :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 07:11am
Quote (rapiddani @ May 8 2014 01:06pm)
küldtem zsét, megkaptad?


nem érkezett semmi tesa :c

http://3.imgland.net/Mv-jji.jpg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 07:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 8 2014 01:09pm)
na ezzel megjobban adod az emberek ala a lovat, hogy beismered, hogy gyenge vagy.


akkor hát egészségükre
igazán remek emberek, ha ez okoz nekik örömöt
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 8 2014 07:13am
Quote (Senee @ May 8 2014 01:11pm)
nem érkezett semmi tesa :c

http://3.imgland.net/Mv-jji.jpg


televagy lóvéval lol
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 8 2014 07:13am
Quote (Senee @ 8 May 2014 15:11)
nem érkezett semmi tesa :c

http://3.imgland.net/Mv-jji.jpg


gieb mani keke :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314Next
Closed New Topic New Poll