Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 10:23pm)
ha egy kocsmában állnál le nekem anyázni a nagy orrod már rég betört volna fyi
nem de sot kepzeld el, odaesz egy 20 fos tarsasaghoz a kocsmaban
-sracok van egy o vicce, ki van a slicced :XD:X:SDD::XAS:X looool
-figyelj, huzz el, nem vagy vicces, nem erdekelsz itt senkit
-de szerintem vicces vagyok, ti meg nyomorult alkojolista gecik akik egesz nap csak ulnek es pialgatnak itt, es a kurva anyatokat ne ugassatok nekem
talald ki a tortenet veget