d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Akkor Most Nyomorék Vagyok? > Cry Official
Prev1101112131417Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 7 2014 03:23pm
Quote (jarabekg @ May 7 2014 11:21pm)
amugy komolyan kerlek ird le miert jarsz ide, oszinten erdekel


ha egy kocsmaba csinalnad ezt, mar reg megvertek volna


ez a lényeg
itt nem verik meg
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 7 2014 03:23pm
Quote (jarabekg @ May 7 2014 10:21pm)
amugy komolyan kerlek ird le miert jarsz ide, oszinten erdekel


ha egy kocsmaba csinalnad ezt, mar reg megvertek volna


ha egy kocsmában állnál le nekem anyázni a nagy orrod már rég betört volna fyi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:24pm
Quote (cowding @ May 7 2014 10:23pm)
ez a lényeg
itt nem verik meg


hogy lehet valaki ilyen hihetetlenul nyomorult :(
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 10:23pm)
ha egy kocsmában állnál le nekem anyázni a nagy orrod már rég betört volna fyi


humoros kis srac vagy, de legalabb mostmar tudom, hogy multi is ^^
mondjuk szarul erzem magam, hogy unblockoltam egy kis hoexert, gyengulok mar en is, pedig mar gamelni sem gamelek

This post was edited by jarabekg on May 7 2014 03:26pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 03:25pm
ezt mar igy fel 12-kor mar nem tudom erdemben kommentalni, tuskes mondjon le, end of story
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:25pm
Quote (TuskesVanek @ 7 May 2014 22:23)
ha egy kocsmában állnál le nekem anyázni a nagy orrod már rég betört volna fyi


valoszinuleg nem a te arcod tort volna be
nagypofaju kis 16 eves hulyegyerek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 7 2014 03:26pm
na jó éjt hun-1 mára ennyi, további jó anyázást
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 03:27pm
Valaki mesélne nekem a társaságról?
Teljesen komoly kérés!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:28pm
Quote (jarabekg @ 7 May 2014 22:24)
hogy lehet valaki ilyen hihetetlenul nyomorult :(


humoros kis srac vagy, de legalabb mostmar tudom, hogy multi is ^^
mondjuk szarul erzem magam, hogy unblockoltam egy kis hoexert, gyengulok mar en is, pedig mar gamelni sem gamelek



röhögök
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 03:28pm
Quote (TuskesVanek @ May 7 2014 10:23pm)
ha egy kocsmában állnál le nekem anyázni a nagy orrod már rég betört volna fyi


nem de sot kepzeld el, odaesz egy 20 fos tarsasaghoz a kocsmaban
-sracok van egy o vicce, ki van a slicced :XD:X:SDD::XAS:X looool
-figyelj, huzz el, nem vagy vicces, nem erdekelsz itt senkit
-de szerintem vicces vagyok, ti meg nyomorult alkojolista gecik akik egesz nap csak ulnek es pialgatnak itt, es a kurva anyatokat ne ugassatok nekem

talald ki a tortenet veget
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2014 03:29pm
Quote (Haarder @ 7 May 2014 22:27)
Valaki mesélne nekem a társaságról?
Teljesen komoly kérés!


ez egyebkent egy egesz erdekes topik is lehetne
jellemezd a masikat, csak osszekene gyujteni a core usereket listara
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131417Next
Closed New Topic New Poll