Quote (Anarkin @ 25 Apr 2014 14:56)
ha valaki rászánja az energiát, és mondjuk nem szar morzsát vesz, hanem nagyszeműre daráltat, kicsit (sokkal) drágábban + tesz bele pár extrát (szezámmag, akármi),
ezt egyszer elég eljátszani nagy tételben és elég lesz jó sok alkalomra
így a rántott párizsi is godly kaja lesz, sokszor szívesebben eszem mint valami normális rántott akármit,
pedig sokak szerint csöves kaja
afk kiveszem a fél éves szezámmaggal panirozott párizsit a fagyasztóból