d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Olcsó Egyszerû Kaják Etc
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 23 2014 03:09pm
Quote (putincykavodka @ Apr 23 2014 09:08pm)
wtf hogy nez ki a terdem oldalrol


napbarnított

ja nem

This post was edited by AngryBug on Apr 23 2014 03:09pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 23 2014 04:55pm
Quote (putincykavodka @ 23 Apr 2014 21:08)
wtf hogy nez ki a terdem oldalrol


Mint egy 20 kilos auschwithzi menekultnek. Remelem buszke vagy magadra ricinger.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 25 2014 06:56am
ha valaki rászánja az energiát, és mondjuk nem szar morzsát vesz, hanem nagyszeműre daráltat, kicsit (sokkal) drágábban + tesz bele pár extrát (szezámmag, akármi),
ezt egyszer elég eljátszani nagy tételben és elég lesz jó sok alkalomra

így a rántott párizsi is godly kaja lesz, sokszor szívesebben eszem mint valami normális rántott akármit,
pedig sokak szerint csöves kaja
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 25 2014 07:02am
Smack Ramen a best. Királyok étke etc.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 25 2014 07:04am
Quote (Anarkin @ 25 Apr 2014 14:56)
ha valaki rászánja az energiát, és mondjuk nem szar morzsát vesz, hanem nagyszeműre daráltat, kicsit (sokkal) drágábban + tesz bele pár extrát (szezámmag, akármi),
ezt egyszer elég eljátszani nagy tételben és elég lesz jó sok alkalomra

így a rántott párizsi is godly kaja lesz, sokszor szívesebben eszem mint valami normális rántott akármit,
pedig sokak szerint csöves kaja


afk kiveszem a fél éves szezámmaggal panirozott párizsit a fagyasztóból
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 25 2014 07:05am
Quote (RRC @ 25 Apr 2014 14:04)
afk kiveszem a fél éves szezámmaggal panirozott párizsit a fagyasztóból


nyílván arra gondoltam hogy a panírt kell megcsinálni egy dobozba és az lesz jó későbbre
utána meg 5 perc alatt kész a rántott csoda
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 25 2014 07:12am
Quote (Anarkin @ 25 Apr 2014 15:05)
nyílván arra gondoltam hogy a panírt kell megcsinálni egy dobozba és az lesz jó későbbre
utána meg 5 perc alatt kész a rántott csoda


ugye tudod hogy a panir a tojást a lisztet meg a zsemlemorzsát jelenti?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 25 2014 07:14am
Quote (sylke @ Apr 25 2014 02:12pm)
ugye tudod hogy a panir a tojást a lisztet meg a zsemlemorzsát jelenti?


vizes párizsira is ráragad xd
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 25 2014 07:34am
>párizsi
>kaja

lol

Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 25 2014 07:36am
Quote (fahrii @ Apr 25 2014 02:34pm)
>párizsi
>kaja

lol


van fogalmad arról hogy egy értelmesebb kg párizsi mennyibe kerül?
kb amit egy kapcsolat alatt nőre költesz
ololol
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll