Quote (szabika @ 6 Apr 2014 21:44)
lmpvel mit akarsz?
zsidótőke mögötte, ugyanolyan tolvaj banda, ezeknél is volt ugye egy Simon ügy csak senkit nem érdekel 5%os pártnál
hol a lehet más itt?
simon-féle ügyről nem tudok, csak a napelemesről, a baranyai részével tényleg parák vannak amennyire belelátok, de még mindig a legnormálisabb párt ma magyarországon, trafik, földügyek stb.-ben ők teszik a legtöbbet, és a legtöbb érdemi munkát is tőlük láttam (nyilván méretükhöz képest). én legalábbis sokkal több esélyt látok bennük arra, hogy bármiféle újulást hozzanak, mint az mszp, és szerintem fontos hogy egy ilyen párt is bent legyen a parlamentben.