d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Voltal Mar Szavazni?
Prev1101112131418Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 6 2014 02:51pm
Feldolgozás állása: 71,86 %
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 6 2014 02:51pm
jezus, csak 2/3ad ne legyen már legalabb
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 6 2014 02:53pm
Quote (szabika @ 6 Apr 2014 21:44)
lmpvel mit akarsz?
zsidótőke mögötte, ugyanolyan tolvaj banda, ezeknél is volt ugye egy Simon ügy csak senkit nem érdekel 5%os pártnál
hol a lehet más itt?


simon-féle ügyről nem tudok, csak a napelemesről, a baranyai részével tényleg parák vannak amennyire belelátok, de még mindig a legnormálisabb párt ma magyarországon, trafik, földügyek stb.-ben ők teszik a legtöbbet, és a legtöbb érdemi munkát is tőlük láttam (nyilván méretükhöz képest). én legalábbis sokkal több esélyt látok bennük arra, hogy bármiféle újulást hozzanak, mint az mszp, és szerintem fontos hogy egy ilyen párt is bent legyen a parlamentben.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 6 2014 02:54pm
kösz orbán
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 6 2014 02:54pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 6 2014 09:53pm)
simon-féle ügyről nem tudok, csak a napelemesről, a baranyai részével tényleg parák vannak amennyire belelátok, de még mindig a legnormálisabb párt ma magyarországon, trafik, földügyek stb.-ben ők teszik a legtöbbet, és a legtöbb érdemi munkát is tőlük láttam (nyilván méretükhöz képest). én legalábbis sokkal több esélyt látok bennük arra, hogy bármiféle újulást hozzanak, mint az mszp, és szerintem fontos hogy egy ilyen párt is bent legyen a parlamentben.


ezzel bírok csak egyetérteni tbh
also:
>tfw a szavazatod kimutathatatlan

This post was edited by szabika on Apr 6 2014 02:54pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 6 2014 02:57pm
Quote (szabika @ 6 Apr 2014 21:54)
ezzel bírok csak egyetérteni tbh
also:
>tfw a szavazatod kimutathatatlan


de linkeld már be ezt a simon-szerű ügyet pls, tényleg nem ismerem, pedig általában tájékozott vagyok a politikában. amúgy én sem tudok még mögöttük sem teljes vállszélességgel kiállni, de még így is kimagaslik a mezőnyből (még együtt-pm része a kormányváltóknak amit elfogadhatónak tartok, mszp megújulásában erős kételyeim vannak)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 6 2014 03:04pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 6 2014 08:57pm)
de linkeld már be ezt a simon-szerű ügyet pls, tényleg nem ismerem, pedig általában tájékozott vagyok a politikában. amúgy én sem tudok még mögöttük sem teljes vállszélességgel kiállni, de még így is kimagaslik a mezőnyből (még együtt-pm része a kormányváltóknak amit elfogadhatónak tartok, mszp megújulásában erős kételyeim vannak)


:XD
so srs
wow
much knwo politicsc
such clever guy
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 6 2014 03:14pm
legegységesebb nemzet
such wow
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 6 2014 03:16pm
Quote (qkatz @ 6 Apr 2014 22:14)
legegységesebb nemzet
such wow


mindig ettől van a legnagyobb hányingerem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 6 2014 03:19pm
m1.et ne nézzétek mert elhányjátok magatokat

pintér hogy vigyorog

pokolba megy az ország, another 4 years in hell
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131418Next
Add Reply New Topic New Poll