Quote (sylke @ Apr 1 2014 06:39pm)
hmm
multkor még rici mellett álltál, most meg rögtön standard rici
mikor kit utálnak mi, hátha nem vesznek észre és szállnak rád
ugyanez jutott eszembe, de en mar nem merek neki irni, barmit ir kb kieg tole az agyam