d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Verekedtel / Vertek Mar Meg Eletedben?
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 11:34am
Quote (putincykavodka @ Apr 1 2014 06:32pm)
fixeltem neked, te kis serult nyomorek :)


mivel sikerult gaborkanak kivaltani ezt a merhetetlen utalatot?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 1 2014 11:35am
Quote (Fej @ Apr 1 2014 07:34pm)
mivel sikerult gaborkanak kivaltani ezt a merhetetlen utalatot?


semmivel
Mindenkivel ilyen vagyok ha nem tunt volna fel :thumbsup:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 11:36am
Quote (putincykavodka @ Apr 1 2014 06:35pm)
semmivel
Mindenkivel ilyen vagyok ha nem tunt volna fel :thumbsup:


lofaszt

neki viszont szinte minden postjara irsz valamit, majd a vegen egy "nyomorek :)"-al zarsz
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 1 2014 11:36am
Quote (Fej @ 1 Apr 2014 17:36)
lofaszt

neki viszont szinte minden postjara irsz valamit, majd a vegen egy "nyomorek :)"-al zarsz


Standard rici.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 1 2014 11:37am
Quote (Fej @ Apr 1 2014 07:36pm)
lofaszt

neki viszont szinte minden postjara irsz valamit, majd a vegen egy "nyomorek :)"-al zarsz

hat biztos mert olyan kis nyomorek :)

nem tudom amugy
reflexbol jon :s
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 1 2014 11:39am
Quote (Smat @ 1 Apr 2014 19:36)
Standard rici.


hmm
multkor még rici mellett álltál, most meg rögtön standard rici
mikor kit utálnak mi, hátha nem vesznek észre és szállnak rád
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 1 2014 11:39am
Quote (Fej @ Apr 1 2014 06:32pm)
hat csavarhuzoval meg sose probaltak kirabolni :D


4 éve járok nap mint nap újpesten keresztül, még nekem se
Nekem csak az ifeel féle "1 pofon után a többség leáll én meg nem ütök tovább ha lenyugodtak." szituk voltak, és mindig én ütöttem először
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 11:39am
Quote (sylke @ Apr 1 2014 06:39pm)
hmm
multkor még rici mellett álltál, most meg rögtön standard rici
mikor kit utálnak mi, hátha nem vesznek észre és szállnak rád


ugyanez jutott eszembe, de en mar nem merek neki irni, barmit ir kb kieg tole az agyam
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 1 2014 11:44am
nem... eddig csak 4 darabal számoltam le

érdekesen nézet rám...
hangosan halgata a zenét a buszon...
nem akkarta ide adni a 2literes pepsit...
beszolt havernak



ez komolyan nem volt 12 oldalon át?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 1 2014 11:45am
Quote (Klontar @ Apr 1 2014 06:44pm)
nem... eddig csak 4 darabal számoltam le

érdekesen nézet rám...
hangosan halgata a zenét a buszon...
nem akkarta ide adni a 2literes pepsit...
beszolt havernak



ez komolyan nem volt 12 oldalon át?


szánalmas bagázs, a karácsony is kimaradt
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll