Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 06:39pm)
ertem, rendben, nincs is tobb kerdesem, nem is ertem miert pazaroltam el arra akar egy percet is az eletembol, hogy egy faek egyszerusegevel vetekedo emberrel beszeljek, mesz is vissza a picsaba blocklistre.
Most is csak önmagadat ismétled, ugyanezt már vagy 3 órája kijelentetted. Valami eredeti gondolat esetleg?
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 06:03pm)
nem is tudom mi a fasznak jarok mar a hunsubra, az emberek fele csak le van tiltva
Inkább ismételgesd ezt magadnak, hátha segít.
This post was edited by -joey- on Feb 19 2014 11:43am