d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 19 2014 11:40am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 06:39pm)
ertem, rendben, nincs is tobb kerdesem, nem is ertem miert pazaroltam el arra akar egy percet is az eletembol, hogy egy faek egyszerusegevel vetekedo emberrel beszeljek, mesz is vissza a picsaba blocklistre.



Most is csak önmagadat ismétled, ugyanezt már vagy 3 órája kijelentetted. Valami eredeti gondolat esetleg?

Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2014 06:03pm)
nem is tudom mi a fasznak jarok mar a hunsubra, az emberek fele csak le van tiltva


Inkább ismételgesd ezt magadnak, hátha segít.

This post was edited by -joey- on Feb 19 2014 11:43am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 19 2014 12:11pm
Tobb a madság a topikban mint mesh fejében lel

Igy josheide gyerekeit pszihologusok fogjak nevelni imo :lol:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 19 2014 12:14pm
Quote (AngryBug @ 19 Feb 2014 17:19)
akár... igazából a lényeg csak az volt, hogy az olyan esetekben ahol nevetséges lenne hogy elvidd pszichológushoz, mert neked kell megoldanod a problémát, de a szép szó, egyéb megszorítások se nagyon segítenek
mit tennél?

ofc itt mindenkinek tökéletesen nevelt lenne a gyereke, de attól gondoltam felteszem a kérdést kíváncsiságból


Hát ha az én gyerekem kezet merne emelni rám vagy az anyjára lehet hogy övszíjjal csit-csat lenne. Aki máshogy gondolja az nem való szülőnek és ezt nem is kívánom tovább firtatni.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 19 2014 01:00pm
Ha az én gyerekem kezet emelne smatra kapna egy zsír új sony-eric-sonyt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 19 2014 01:05pm
Quote (jarabekg @ 19 Feb 2014 21:00)
Ha az én gyerekem kezet emelne smatra kapna egy zsír új sony-eric-sonyt


pedig az o pszeudointellektualis, modoros, tryhard faszsagait a legjobb olvasni

konformista emberek meg nem kivanom tovabb firtatni, comedy gold
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 19 2014 01:09pm
engem csak a bátyáim vertek, tanárok és szülők nem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 19 2014 01:14pm
Quote (bajcli @ Feb 19 2014 08:05pm)
pedig az o pszeudointellektualis, modoros, tryhard faszsagait a legjobb olvasni

konformista emberek meg nem kivanom tovabb firtatni, comedy gold


xd

legyél a barátom bajcli, az egész baráti társaságom ilyen nagypofájú arrogáns álértelmiségi faszokból áll mint te vagy

This post was edited by jarabekg on Feb 19 2014 01:15pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 19 2014 01:25pm
Quote (MarcusD @ 19 Feb 2014 20:09)
engem csak a bátyáim vertek, tanárok és szülők nem


ja ezt jarabekgé topicjába akartam írni

am szülőtől ok, tanártól nem
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 19 2014 01:30pm
Quote (jarabekg @ 19 Feb 2014 21:14)
xd

legyél a barátom bajcli, az egész baráti társaságom ilyen nagypofájú arrogáns álértelmiségi faszokból áll mint te vagy


nem mer mindig bantod a lelkemet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 19 2014 01:51pm
ma röhögtem megyek buszmegalloba anyuka lebasz a gyereknek elesik a mellette levo csavo meg igy felsegitette
oda kellett volna kialtani h ROUND TWO FIGHT

sztem verhesse mindenki
engem nem vertek azt nézzétek mi lett
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll