d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hó
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 22 2014 11:30am
Quote (Szerintem @ 22 Jan 2014 19:18)
kezdek bízni benne, h nem is lesz hó
francnak se hiányzik a sok trutyi


Sose lesz ma

Globalis felmelegedes miatt elolvadtak a hofelhok, elsivatagosodas inc
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 22 2014 01:12pm
Quote (bajcli @ 22 Jan 2014 18:30)
Sose lesz ma

Globalis felmelegedes miatt elolvadtak a hofelhok, elsivatagosodas inc


:D

This post was edited by SummertimeClothes on Jan 22 2014 01:13pm
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 22 2014 01:28pm
Quote (Szerintem @ 22 Jan 2014 19:18)
kezdek bízni benne, h nem is lesz hó
francnak se hiányzik a sok trutyi


Nálunk már esett ma, de nem maradt meg.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2014 02:58am




Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 24 2014 03:04am
Quote (tevetava @ 24 Jan 2014 09:58)
http://i.imgur.com/qbkK4II.png



http://1-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/a/image/1337/93/1337934345252.jpg


27-1/2-ig utazom el :thumbsup:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2014 03:08am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jan 2014 10:04)
27-1/2-ig utazom el :thumbsup:


most írnék valamit, de warnos lenne
merre mész?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 24 2014 03:12am
Quote (tevetava @ 24 Jan 2014 10:08)
most írnék valamit, de warnos lenne
merre mész?


ausztriába síelni, szóval ott is lesz hó :D

de azért kár h lehet tényleg semmi hóval nem fogok találkozni idén otthon :'(
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2014 03:13am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jan 2014 10:12)
ausztriába síelni, szóval ott is lesz hó :D

de azért kár h lehet tényleg semmi hóval nem fogok találkozni idén otthon :'(


szívesen cserélek veled, ha gondolod :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 24 2014 03:32am
Quote (tevetava @ 24 Jan 2014 10:13)
szívesen cserélek veled, ha gondolod :D


még meggondolom :P
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 24 2014 04:05am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jan 2014 10:12)
ausztriába síelni, szóval ott is lesz hó :D

de azért kár h lehet tényleg semmi hóval nem fogok találkozni idén otthon :'(


aztán Nehogy ugy járj mint sumi
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll