☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Hó
Prev
1
10
11
12
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1801
Replies: 121
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#111
Jan 22 2014 11:30am
Quote (Szerintem @ 22 Jan 2014 19:18)
kezdek bízni benne, h nem is lesz hó
francnak se hiányzik a sok trutyi
Sose lesz ma
Globalis felmelegedes miatt elolvadtak a hofelhok, elsivatagosodas inc
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#112
Jan 22 2014 01:12pm
Quote (bajcli @ 22 Jan 2014 18:30)
Sose lesz ma
Globalis felmelegedes miatt
elolvadtak a hofelhok
, elsivatagosodas inc
This post was edited by SummertimeClothes on Jan 22 2014 01:13pm
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#113
Jan 22 2014 01:28pm
Quote (Szerintem @ 22 Jan 2014 19:18)
kezdek bízni benne, h nem is lesz hó
francnak se hiányzik a sok trutyi
Nálunk már esett ma, de nem maradt meg.
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#114
Jan 24 2014 02:58am
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#115
Jan 24 2014 03:04am
Quote (tevetava @ 24 Jan 2014 09:58)
http://i.imgur.com/qbkK4II.png
http://1-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/a/image/1337/93/1337934345252.jpg
27-1/2-ig utazom el
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#116
Jan 24 2014 03:08am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jan 2014 10:04)
27-1/2-ig utazom el
most írnék valamit, de warnos lenne
merre mész?
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#117
Jan 24 2014 03:12am
Quote (tevetava @ 24 Jan 2014 10:08)
most írnék valamit, de warnos lenne
merre mész?
ausztriába síelni, szóval ott is lesz hó
de azért kár h lehet tényleg semmi hóval nem fogok találkozni idén otthon :'(
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#118
Jan 24 2014 03:13am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jan 2014 10:12)
ausztriába síelni, szóval ott is lesz hó
de azért kár h lehet tényleg semmi hóval nem fogok találkozni idén otthon :'(
szívesen cserélek veled, ha gondolod
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#119
Jan 24 2014 03:32am
Quote (tevetava @ 24 Jan 2014 10:13)
szívesen cserélek veled, ha gondolod
még meggondolom
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#120
Jan 24 2014 04:05am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jan 2014 10:12)
ausztriába síelni, szóval ott is lesz hó
de azért kár h lehet tényleg semmi hóval nem fogok találkozni idén otthon :'(
aztán Nehogy ugy járj mint sumi
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
10
11
12
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact