d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev11011121314237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 08:00am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 15:52)
sose volt szimpatikus a jobbik
a célközönségének a nagyrésze meg pláne nem
valamelyik képviselőjével volt interjú és acélbetétes bakancsban meg bomberdzsekiben ment be a parlamentben és amikor megkérdezték, hogy miért akkor kb "lol xd mert megtehetem" választ adott, mint valami kibaszott autista
egyszer margitszigeten belefutottam egy jobbikos rendezvénybe, gondoltam maradok egy picit. nem akarom kommentálni se az tömeget, se a rendezvényen felszólaló embereket, de akkor azt hittem ez valami vicc
pár hónapja volt a deák ferenc téren, barátnőm lakása előtt egy hasonló, csak picit nagyobb kaliberű rendezvény, ahol beszélt sok jobbikos, többek között vona gábor bácsi is

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1377571_10151682199626466_747750719_n.jpg

ezt a lakás ablakából fényképeztem
azt a kibaszott szardobálást, amit órákon keresztül műveltek szerintem elképzelni nem tudjátok
mindenki zsidó, mindenki köcsög, mindenki cigány a másik pártokból, csak ők a magyarok és mindenki mást a dunába kéne folytani
és ezeket kb szó szerint idézem :)
amikor elegünk lett belőle, hogy akármilyen hangosan üvöltetjük a zenét, akkor is halljuk ezt a sok autistát, akkor átmentünk másik lakásba, DE
a ház előtt, a rendezvényt hallgató emberektől majdnem hányingert kaptam
az emberek fele ilyen turul tetoválással megáldott kopasz fasz
volt egy csávó, akinek adolf hitler arcképe volt a kabátjára varrva

hát nekem nem ez a párt akikre szívesen szavaznék és szívesen tartoznék a követőik közé
de ez csak néhány dolog, ami most hirtelen eszembe jutott velük kapcsolatban
remélem elég annyira, hogy életben tartsam a topicot
ha nem, akkor még írok majd


azaz igazság, hogy kb ugyanannyira van hányingerem az mszps kisnyugdijasoktol, mint az ilyen emberektöl
szoval igazábol teljesen mind1, hogy melyik pártbol hozol példákat
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 08:02am
Idezek meg par dolgot az akkor hallottakbol

A bankok kiraboljak az embereket a hitelekkel
Tomeg hoborog
Le a bankokkal
Hoooooo

Bajnai a mocskos zsido

Aki magyar az a jobbikra szavaz

Ezzekkel melyenszanto gondolatokkal nem tudok mit kezdeni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 08:02am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 16:02)
Idezek meg par dolgot az akkor hallottakbol

A bankok kiraboljak az embereket a hitelekkel
Tomeg hoborog
Le a bankokkal
Hoooooo

Bajnai a mocskos zsido

Aki magyar az a jobbikra szavaz

Ezzekkel melyenszanto gondolatokkal nem tudok mit kezdeni


akkor mi a fasznak postolod
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 08:04am
Quote (sylke @ Jan 19 2014 02:02pm)
akkor mi a fasznak postolod


hátha valaki értelmezi nekem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 08:06am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 16:04)
hátha valaki értelmezi nekem


szerintem a "bankok kirabolják az embereket a hitelekkel" kiejelentés elég egyértelmü
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 08:07am
Quote (sylke @ Jan 19 2014 02:06pm)
szerintem a "bankok kirabolják az embereket a hitelekkel" kiejelentés elég egyértelmü


és az is köztudott, hogy hiteleket kötelező felvenni minden gondolkodás nélkül
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 08:08am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 16:07)
és az is köztudott, hogy hiteleket kötelező felvenni minden gondolkodás nélkül


ja, mer mindenki a 130 centis tv miatt veszi fel a hitelt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 08:11am
Quote (sylke @ 19 Jan 2014 15:08)
ja, mer mindenki a 130 centis tv miatt veszi fel a hitelt


ha már a kenyérre sincs hitel nélkül, az már rég szar és még mindig nem a bank hibája
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 08:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jan 2014 15:11)
ha már a kenyérre sincs hitel nélkül, az már rég szar és még mindig nem a bank hibája


de syl 3%-os profittal adna hitelt ha rajta múlna
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 08:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jan 2014 16:11)
ha már a kenyérre sincs hitel nélkül, az már rég szar és még mindig nem a bank hibája


és ki mondta hogy a bank hibája?
csak azt mondtam, hogy azér az esetek nagy %ban nem faszság miatt vesznek fel hitelt
a faszt, nagy %ban faszság miatt, de azér vannak olyanok is, akik nem.


inb4 most mindenki azt hiszi, hogy a jobbikot védem, mer gürkének azt válaszoltam, hogy az a kijelentés egyértelmü, hogy mit jelent (mivel azt kérte, hogy értelmezzem neki)

This post was edited by sylke on Jan 19 2014 08:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314237Next
Add Reply New Topic New Poll