d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sör
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2014 01:38am
nekem semmi bajom ricivel
mondjuk én nem ismerem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 21 2014 01:46am
Quote (fahrii @ Jan 21 2014 08:38am)
nekem semmi bajom ricivel
mondjuk én nem ismerem


Addig jó neked.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 21 2014 05:15am
Quote (fahrii @ Jan 21 2014 08:38am)
nekem semmi bajom ricivel
mondjuk én nem ismerem


en csak azt sajnalom, hogy anno meshsel nem dobtuk le a szabadsag hidrol

de megsajnaltuk mert majdnem sírva fakadt xd
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 21 2014 11:18am
Quote (Senee @ Jan 20 2014 11:26pm)
post by this user is blocked :~)
spammolj te meg ezzel tele mindent h

NEM LÁTOM :XDGXD:GXD:

NEM LÁCIK :XD:XD:

az kulturáltabb


Nem látja az egész 7. oldalt, mekkora állat! :A:_SDF:SF

This post was edited by Lacii on Jan 21 2014 11:19am
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 21 2014 01:26pm
Quote (jarabekg @ Jan 21 2014 02:02am)
nem kell jonnod, igazabol senki sem szeretne, hogy gyere, illetve senki sem kivancsi rad eloben sem

igazabol szerintem ha megolned magad azt se sajnalna senki sem


nem is értem hogy mit gondol komolyan
talán őt bárki is szereti vagy szívesen látná? a legnagyobb élettelen nyomorékok közé való, az egész interneten nem láttam még ilyen ellenszenves senkiházi embert és teljesen úgy adja elő magát hogy ő a leglazább faszagyerek, akinek mindig igaza van és mintha mindenki elfelejtette volna mit művelt itt éveken keresztül?

mikor másokat kezd el kritizálni vagy basztatni, az a legviccesebb, hiszen mindenki tisztában van vele hogy ki az az ember aki rá éppen azt mondja hogy "nyomorék" és ez a ritzinger balázska szájából nevetségesen hangzik...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 21 2014 04:19pm
szasz tesok mi a pája ál még a buli kirugunk a hámbol
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 22 2014 11:22am
akkor a most hétvége mindenkinek jó?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jan 22 2014 11:23am
igen
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 22 2014 11:39am
Quote (AngryBug @ Jan 22 2014 06:22pm)
akkor a most hétvége mindenkinek jó?



Nekem nem, de én írtam korábban.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 22 2014 01:19pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll