Quote (jarabekg @ Jan 21 2014 02:02am)
nem kell jonnod, igazabol senki sem szeretne, hogy gyere, illetve senki sem kivancsi rad eloben sem
igazabol szerintem ha megolned magad azt se sajnalna senki sem
nem is értem hogy mit gondol komolyan
talán őt bárki is szereti vagy szívesen látná? a legnagyobb élettelen nyomorékok közé való, az egész interneten nem láttam még ilyen ellenszenves senkiházi embert és teljesen úgy adja elő magát hogy ő a leglazább faszagyerek, akinek mindig igaza van és mintha mindenki elfelejtette volna mit művelt itt éveken keresztül?
mikor másokat kezd el kritizálni vagy basztatni, az a legviccesebb, hiszen mindenki tisztában van vele hogy ki az az ember aki rá éppen azt mondja hogy "nyomorék" és ez a ritzinger balázska szájából nevetségesen hangzik...