d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev1101112131418Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2013 11:05am
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2013 10:51pm)
Hogy a faszomba lehetnének valaha is egyenlő jogok és kötelezettségek? Mi mozgatjuk a világot. Mi férfiak. Feltaláltuk a tüzet, a kereket, a fegyvereket, amik ételt biztosítanak és a fegyvereket, amik békét. Felderítettük a világot, meghódítottuk a tengereket és a levegő is a miénk. Mi vagyunk a modern világ megteremtői, a tudomány, a művészetek, a gazdaság urai vagyunk. A lábnyomunk ott van a Holdon. Mindenben jobbak vagyunk a nőknél, de nem azért, mert ők kevesek lennének. Pusztán azért, mert minden hatalmas és csodás érdem egy nő miatt következett be. Mert mindent megteszünk, hogy lenyűgözzük őket. A nők egymás ellen harcolnak, a férfiak pedig a nőkért küzdenek. Ezért leszünk a miénk a világ. Egy vaskalapos, régi vágású soviniszta fasz vagyok nyilván, kurvára leszarom a feminizmust, meg az egyenlő jogokért való küzdelmet, mégis mindig előre fogom engedni a nőt, mindig át fogom adni a helyemet, mindig én fogok fizetni az étteremben, és mindig én fogok udvarolni is. A hátamon feláll a szőr a gondolattól is, hogy ezt bárki is borítani akarná. Az nem feminizmuspártolás, meg emancipáció, ha le akarod küldeni a nőt a bányába, hanem férfiatlan szar jellem.


Van egy csomó tudós aki meleg volt, ŐT FÉRFIAK INSPIRÁLTÁK NEM PUNCIK NA MIVAN
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 26 2013 11:14am
Quote (mikromanus @ 26 Nov 2013 18:52)
A jegyet fizesse mindenki maga ha már egyenjogúság van. Viszont Szilárdka álláspontja faszsag. Épp a Férfiak vannak diszkriminálva és nem a nők. Ekkora egy gyökeret! Mar a gondolatmenet is abszurd. A szavazás így meg értelmetlen.


:>
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 26 2013 12:30pm
Quote (Saenchai @ 26 Nov 2013 13:37)
lol

1. én élvezek el
2. egy jó cigi egy fárasztó nap után
3. egy tökéletes szarás
.
.
.


:DDD

mondjuk a szarás nálam is előkelő helyen van
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 26 2013 01:08pm
Quote (RRC @ Nov 26 2013 05:05pm)
Tokre ugy nez ki mint rawen


miert rawen hogy nez ki?
inbifor ugy mint szilard
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2013 01:16pm
Quote (Eoghan @ 26 Nov 2013 20:08)
miert rawen hogy nez ki?
inbifor ugy mint szilard


inb4 valaki bepostolja a 3 éves képet amin retardált edgy emo hajam van

This post was edited by Rawen on Nov 26 2013 01:16pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 26 2013 01:22pm
Quote (Rawen @ Nov 26 2013 08:16pm)
inb4 valaki bepostolja a 3 éves képet amin retardált edgy emo hajam van


swag
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2013 01:29pm
Quote (Rawen @ 26 Nov 2013 20:16)
inb4 valaki bepostolja a 3 éves képet amin retardált edgy emo hajam van


inb4 barkit erdekel, hogy a masik hogy nez ki
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 26 2013 01:29pm
Quote (josheide @ 26 Nov 2013 20:29)
inb4 barkit erdekel, hogy a masik hogy nez ki


Engem azért de

Mármint nagy általánosságban. Rawent nyilván leszarom

This post was edited by bbaallaaggee on Nov 26 2013 01:30pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2013 01:36pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 26 2013 10:35am)
mindenki kapja be mindenki faszát, akinek egy kicsit jobb, mint nekem.


this

:XD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 26 2013 01:36pm
Mindig is elítéltem a pozitív diszkriminációt. De nem csak itt, mindenütt (például pluszpontok romáknak az egyetemi felvételin, nőkvóta a parlamentbe etc...) Szerintem rosszat tesz a versenynek.

Helyesnek tartom a döntést, viszont az amivel utólag érvelt eléggé belemagyarázás dolog volt.

Az meg hogy ennyire gecire ráért az tetszik, látszik, hogy nem a BMEre jár!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131418Next
Add Reply New Topic New Poll