d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev1101112131423Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:44am
Quote (Smat @ Jan 9 2014 01:42pm)
Akkor cseréljünk, oda adom a gépet amivel 6 éve játszottam, és próbálj meg azzal gecikirály lenni.
Lesz úgy kb 80 fps-ed codban, és úgy kb 40 cs-ben. Hajrá, majd megnézzük mennyire számít a skill.


Az első lanomra amire mentem, készült kép, ahol 11 fpsem van
Smat :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 9 2014 06:46am
Quote (Vismajor @ 9 Jan 2014 12:44)
Az első lanomra amire mentem, készült kép, ahol 11 fpsem van
Smat :)


Az hogy lemész a művházba a havi lanra az nem jelenti azt hogy tudsz is játszani.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:46am
Quote (Smat @ Jan 9 2014 01:46pm)
Az hogy lemész a művházba a havi lanra az nem jelenti azt hogy tudsz is játszani.


De ki a faszom mondta, hogy én tudok játszani?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 9 2014 06:48am
Quote (Vismajor @ 9 Jan 2014 12:46)
De ki a faszom mondta, hogy én tudok játszani?


Nincs több kérdésem.
Mentem Rustozni utána meg kiverem a faszomat.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:48am
Quote (Smat @ Jan 9 2014 01:48pm)
Nincs több kérdésem.
Mentem Rustozni utána meg kiverem a faszomat.


smat/10
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 9 2014 06:49am
:D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 9 2014 06:49am
Quote (Vismajor @ Jan 9 2014 01:46pm)
De ki a faszom mondta, hogy én tudok játszani?


Csak simán lecasualezted a vilag legjobban kereso proit, mert szeritned a cshez tobb skill kell.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:51am
Quote (jarabekg @ Jan 9 2014 01:49pm)
Csak simán lecasualezted a vilag legjobban kereso proit, mert szeritned a cshez tobb skill kell.


És akkor ettől én tudok játszani?
Also: Azért, mert ők lolban istenkirályak, attól még mér nem kellhet a csézhez több skill? :DD
A focisták a legjobban kereső sportolók kb a világon, ebből következik hogy ahhoz kell a legtöbb skill?
Jó mindegy, én befejeztem, csak felidegesítem magam az ilyen hulladékokon
rakj be postblockerbe én is beraklak téged soon és inkább hagyj engem csendben és békében meghalni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 9 2014 06:51am
ITT: smat tard, jari megpróbálja kimagyarázni egy több hetes balfaszságát, de nem sikerül
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 9 2014 06:53am
Quote (tevetava @ Jan 9 2014 01:51pm)
ITT: smat tard, jari megpróbálja kimagyarázni egy több hetes balfaszságát, de nem sikerül


ott nyilvan tevedtem, de vismajor seggfajasa akkor sem volt jogos

az meg hogy cshez tob skill kell az faszsag
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131423Next
Add Reply New Topic New Poll