Quote (fahrii @ Dec 7 2013 10:56am)
én mondjuk elég rosszul alszom télen 10 fokban póló nélkül, jó mondjuk ma két réteg is volt rajtam + 2 takaró
de nem télen is egyszerűen fos ha nincs rajtam a póló+gatya kombó, annyi h a gatya ilyen öregapás bő cucc, szal kb mintha semmi nem lenne rajtad
én előző este egy szál pöcsben aludtam