d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1101112131425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 5 2013 06:18pm
én még régen a mortal kombat 4-el játszottam ps1en
meg a tekken 3-al

a tekken jobban bejött, de jó volt végülis a mk is
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 7 2013 12:26pm
Ezt dobja nálam a black box változat:
<?(null)?Core.Errors.ConfigNotFound?> Config\MK9Engine.ini

Ha jól tudom ide kéne pakolni az ini fájlt:

C:\Users\<usernév>\AppData\Roaming\-ben kellett volna létrehoznia valami mappát, de nem tette.

Ötletek?

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 7 2013 01:32pm
már egész jól megy hardon, de van pár karakter amit átkozok nem kicsit :D

ezek az offensive bitchek, skarlet, kitana, .. vagy pl sector teleportja, meh..

This post was edited by Anarkin on Jul 7 2013 01:33pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 7 2013 02:05pm
http://www.youtube.com/watch?v=ViyOClt_7Vg#t=71s

kezdem úgy érezni hogy ezt csinálja velem is hard shao khan : D

subzero faszán pure defensive karakter, de ez ellen ez valahogy nem jön be :X átvág a blockon
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 7 2013 02:11pm
Quote (Anarkin @ 7 Jul 2013 22:05)
http://www.youtube.com/watch?v=ViyOClt%5F7Vg#t=71s

kezdem úgy érezni hogy ezt csinálja velem is hard shao khan : D

subzero faszán pure defensive karakter, de ez ellen ez valahogy nem jön be :X átvág a blockon


elég idegesítő, hogy őt a képességei utáni tizedmásodpercben lehet támadni, mert simán levédi lövés közben az ütéseket.

Meg régen is ilyen nagy volt a szintkülönbség. Nincs összhangban a nehézségi szint és shao kahn. Amelyik szinten meg tudod ölni őt, azon faceroll odáig eljutni, ahol meg nem triviális eljutnod odáig, ott esélyed nincs megölni.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 7 2013 02:19pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Jul 2013 22:11)
elég idegesítő, hogy őt a képességei utáni tizedmásodpercben lehet támadni, mert simán levédi lövés közben az ütéseket.

Meg régen is ilyen nagy volt a szintkülönbség. Nincs összhangban a nehézségi szint és shao kahn. Amelyik szinten meg tudod ölni őt, azon faceroll odáig eljutni, ahol meg nem triviális eljutnod odáig, ott esélyed nincs megölni.


hát most megint az volt mint régen Mortal Kombat 3-ban

SubZeroval játszom ugyebár, de Shao Khan ott is esélytelen volt vele (vagy csak kis tök voltam)

de most is kb ez volt, most átváltottam 10 fail SubZero után Raidenre és elsőre megdöglött :DDD



most először próbáltam Hard-ot, most ezt kell feljavítani (mondjuk ennek a 80%-a Shao Khan volt...)



This post was edited by Anarkin on Jul 7 2013 02:20pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 7 2013 02:20pm
én megúntam
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 7 2013 02:25pm
Quote (Anarkin @ 7 Jul 2013 22:19)
hát most megint az volt mint régen Mortal Kombat 3-ban

SubZeroval játszom ugyebár, de Shao Khan ott is esélytelen volt vele (vagy csak kis tök voltam)

de most is kb ez volt, most átváltottam 10 fail SubZero után Raidenre és elsőre megdöglött :DDD

http://4.ii.gl/4-CNRK.png

most először próbáltam Hard-ot, most ezt kell feljavítani (mondjuk ennek a 80%-a Shao Khan volt...)

http://3.ii.gl/yKtEyU.png


mk3-ban meg a trilogyban volt egy trükk ellene (ami itt nem működik), hogy minél gyorsabban el kellett jutni a pálya szélére és ott gugolni és nyomkodni a védekezést. Akkor mindig ezt a 45 fokban felfele dolgot tolta és fel tudtad ütni. Mondjuk 3 meccsenként egyszer bármivel meg lehetett így verni. (gépi ellenfél, kiismerhető)
Itt sajnos már nem erőlteti annyira ezt a mozdulatot. Sokkal jobb az AI.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 7 2013 02:54pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Jul 2013 22:11)
elég idegesítő, hogy őt a képességei utáni tizedmásodpercben lehet támadni, mert simán levédi lövés közben az ütéseket.

Meg régen is ilyen nagy volt a szintkülönbség. Nincs összhangban a nehézségi szint és shao kahn. Amelyik szinten meg tudod ölni őt, azon faceroll odáig eljutni, ahol meg nem triviális eljutnod odáig, ott esélyed nincs megölni.


ez valóban így van
én ezért játszom olyan karakterrel ami tud teleportálni, úgy bármelyik nehézségen viszonylag egyszerű menet kahn is

a cselendzs tovert toljátok? :) nagyon sokáig képes lekötni az embert

This post was edited by fahrii on Jul 7 2013 02:55pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 7 2013 03:11pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 7 2013 09:25pm)
mk3-ban meg a trilogyban volt egy trükk ellene (ami itt nem működik), hogy minél gyorsabban el kellett jutni a pálya szélére és ott gugolni és nyomkodni a védekezést. Akkor mindig ezt a 45 fokban felfele dolgot tolta és fel tudtad ütni. Mondjuk 3 meccsenként egyszer bármivel meg lehetett így verni. (gépi ellenfél, kiismerhető)
Itt sajnos már nem erőlteti annyira ezt a mozdulatot. Sokkal jobb az AI.


elmondom mennyire jo az AI
pickeled a raident, elugrasz messzire és vársz vagy tauntolni fog vagy spellezik, teleport, felütés és ezt ismételgeted a végtelenségig
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131425Next
Add Reply New Topic New Poll