d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Nem Maradhat Lol Topicon Belül
Prev1101112
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 7 2013 07:45am
Quote (bbaallaaggee @ Jun 7 2013 01:04pm)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946699_538845879489763_1826141436_n.jpg


elég közönségesnek néz ki
neked jó lesz
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 7 2013 08:13am
nálam Szabina (18) a nyerő.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 7 2013 08:17am
Az a baj srácok, hogy már mind megvolt gurkenek.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 7 2013 08:22am
Quote (jarabekg @ 7 Jun 2013 14:45)
elég közönségesnek néz ki
neked jó lesz


még mindig te vagy a legcsúnyább ember akit valaha láttam, nemtom mire fel jár a pofád

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 7 2013 08:32am
Quote (bbaallaaggee @ 7 Jun 2013 15:22)
még mindig te vagy a legcsúnyább ember akit valaha láttam, nemtom mire fel jár a pofád

http://images5.fanpop.com/image/photos/25200000/Squidward-D-squidward-25218494-467-350.gif


de nagyon vagány srác a Jara
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 7 2013 08:34am
Quote (TresholdOfUniverse @ 7 Jun 2013 12:59)
szep, de nagyon zavaro a vakolat(nekem)



az interneten jobb bigek vannak mi


az fix
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2013 09:19am
Quote (Psyclon @ Jun 7 2013 02:17pm)
Az a baj srácok, hogy már mind megvolt gurkenek.


kivéve a raszta, de amúgy this
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 7 2013 09:25am
Quote (xGurke @ 7 Jun 2013 16:19)
kivéve a raszta, de amúgy this


Jó fasznak mind1!
Munkatársam szólása a szaftos nagyikra. ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112
Add Reply New Topic New Poll