Quote (szabika @ Jun 29 2013 12:11pm)
Megnéztem a 2013as számlaegyenlegem, mert mondom nem létezik, hogy az elmúlt 2 heti remek napok, nem hozták vissza az éveleji szopórollerkedéseket.
>még mindig 50euro hiányzik, hogy nullán legyek idén.
tegyél 50 eurót rosberg polera
eZ money