d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Offisöl Sportfogadás > Net és Tippmix
Prev1101112131419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2013 06:36am
Quote (szabika @ 19 May 2013 21:44)
http://prohardver.hu/dl/upc/2013-05/261682_dsc_0064.thumb.jpg

faszom a nápolyba :((((


mult vasárnap akasztottam 26 ezret

postolom majd mivel


mai tippek

memphis- san antonio V
Molde- Hönefoss V
Mirandes-Las Palmas H
Lewandowski rug golt


másik:

Valarenga-Rosenborg V
Huesca- Sp Gijon D
Dortmund-Bayern H


és Hamiltont akartam tenni hogy nyer
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 1 2013 12:01pm
DNB Valencia
Hendi Bayern
LA Kings - Chicago: mind2 ló gólt


2.91es odds, 15kval
go
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 6 2013 02:46pm
meccs kezdés előtt 1.57ért adták a magyar sikert :O
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jun 7 2013 06:24am
Quote (szabika @ 6 Jun 2013 22:46)
meccs kezdés előtt 1.57ért adták a magyar sikert :O


hát nem is vertük annyira agyon kuvaitot...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 7 2013 08:47am
Quote (Bazsa7 @ Jun 7 2013 01:24pm)
hát nem is vertük annyira agyon kuvaitot...


pedig vanczák inkább saját kapura szokott veszélyeztetni :lol:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 7 2013 09:00am
Quote (szabika @ 7 Jun 2013 15:47)
pedig vanczák inkább saját kapura szokott veszélyeztetni :lol:


hát azért nem kevés gol fejel amugy..

kb veszélyesebb mint az összes csatárunk..Priskin. Böde :DDD HÁHÁHÁ vicc
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 29 2013 05:11am
Megnéztem a 2013as számlaegyenlegem, mert mondom nem létezik, hogy az elmúlt 2 heti remek napok, nem hozták vissza az éveleji szopórollerkedéseket.

>még mindig 50euro hiányzik, hogy nullán legyek idén.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 29 2013 05:13am
Quote (szabika @ Jun 29 2013 12:11pm)
Megnéztem a 2013as számlaegyenlegem, mert mondom nem létezik, hogy az elmúlt 2 heti remek napok, nem hozták vissza az éveleji szopórollerkedéseket.

>még mindig 50euro hiányzik, hogy nullán legyek idén.


tegyél 50 eurót rosberg polera
eZ money
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 29 2013 05:17am
Quote (Vismajor @ Jun 29 2013 12:13pm)
tegyél 50 eurót rosberg polera
eZ money


nem érzem Doug
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 29 2013 07:02am
Quote (Vismajor @ Jun 29 2013 12:13pm)
tegyél 50 eurót rosberg polera
eZ money


jössz 50 euroval
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131419Next
Add Reply New Topic New Poll