d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1101112131430Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 07:12am
Quote (rapiddani @ Mar 14 2013 02:10pm)
minden autónak van szervizköltsége, az hogy mennyit fizetsz azon múlik ,hogy mennyire engeded átbaszni magad, elmondom neked ,hogy BMW húde jó autójának se olyan kurvanagy a szervizköltsége, csak nem eredeti alkatrészekkel kel tömni meg márkaszervizbe hordani. ,de ha 1,5 millád van és már most a szervizen aggódsz akkor meg nemértem ezt a 6-7éves évjáratodat, egyszerüen amiről te beszélsz azt nem lehet összehozni értelmesen, csak úgy ha ráköltöd a gatyádat.

amugy vételár 20% hagyd meg kp-be , kell majd az átiratás, kötelező, + vezérlés, olajcsere kezdő 'csomagokra'.


van 2 milláért új kocsi is ... szóval csak össze lehet hozni ezt is
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2013 07:12am
Quote (Inakwo @ Mar 14 2013 02:10pm)
na jo de földutakon is jársz vele?

mert nem mind1


nem jarok vele foldutakon (bar amit errefele aszfaltnak neveznek, az eleg kiabrandito materia)
de pont emiatt kerestem rola kepet, hogy megmondhassam a frankot
frankoteller Taszilo.^ reporting in
e: telling frankos since 1990

This post was edited by Taszilo.^ on Mar 14 2013 07:16am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 14 2013 07:16am
Quote (beni @ Mar 14 2013 01:12pm)
van 2 milláért új kocsi is ... szóval csak össze lehet hozni ezt is


hát elég fapadosat kapsz te 2misiért, ha új. Amit Ő ír az meg közel nem ilyen kategória.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 14 2013 07:17am
Quote (Taszilo.^ @ 14 Mar 2013 14:12)
nem jarok vele foldutakon (bar amit errefele aszfaltnak neveznek, az eleg kiabrandito materia)
de pont emiatt kerestem rola kepet, hogy megmondhassam a frankot
frankoteller Taszilo.^ reporting in
e: telling frankos since 1990


amugy én sem tartom annyira alacsonynak
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 07:18am
Quote (rapiddani @ Mar 14 2013 02:16pm)
hát elég fapadosat kapsz te 2misiért, ha új. Amit Ő ír az meg közel nem ilyen kategória.


nem értek hozzá abszolút, de ezeket írta, nem?

- max 6-7 eves,
- fogyasztas ne legyen tobb azert 7l-nel,
- max 200-250k km,
- kombi legyen, kell a nagy csomagter,
- normalis klima,
- azert 120-130-nal meg ne ugorjon meg latvanyosan a fogyasztas.

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 07:19am
A masik meg amugy, hogy mi egy ev alatt kozlekedunk autoval kb osszesen 3-5k km-t... Szoval azert nem kopnak olyan kurvagyorsan az alkatreszek.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 14 2013 07:26am
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 01:19pm)
A masik meg amugy, hogy mi egy ev alatt kozlekedunk autoval kb osszesen 3-5k km-t... Szoval azert nem kopnak olyan kurvagyorsan az alkatreszek.


most igazából az a gond ám, hogy a mai autókat ( gondolok itt 2005-6 utáni autókra) azokra szabták akik tudják 5-7évene cserélgetni az autót, sajnos erre jönnek ki a kínjai, és azért cserélik 90%-ba mert már sokat költ rá. Én is hasonló cipőben járok mint te, most fogom lecserélni az autómat, nekem is a limi 1-1,5 milla, saját magam szereltem amit csak tudtam a sajátomon 2 évig, viszonylag benne vagyok most a témában, tudom mire kell költeni mit kell nézni.

én ezt az autót választottam ki magamnak, ez 2002-2004 évjárat, megbizható motor, jó felszereltség. Na persze itt is figyelni kell amikor megveszem a turbo, kettős tömegű lendkerék meg a porlasztóra , amikor megveszem ezeknek jóknak kell lenni vagy szopok egy rendeset, de egyébként ha elfogadsz egy tanácsot akkor mielött megveszed akárkitől az autót egy szerelőhöz elviszed átnézetni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 14 2013 07:31am
Quote (rapiddani @ Mar 14 2013 02:26pm)
most igazából az a gond ám, hogy a mai autókat ( gondolok itt 2005-6 utáni autókra) azokra szabták akik tudják 5-7évene cserélgetni az autót, sajnos erre jönnek ki a kínjai, és azért cserélik 90%-ba mert már sokat költ rá. Én is hasonló cipőben járok mint te, most fogom lecserélni az autómat, nekem is a limi 1-1,5 milla, saját magam szereltem amit csak tudtam a sajátomon 2 évig, viszonylag benne vagyok most a témában, tudom mire kell költeni mit kell nézni. http://www.weltauto.hu/weltauto/hu/bild/804_37_0_gr_1354703302.jpg

én ezt az autót választottam ki magamnak, ez 2002-2004 évjárat, megbizható motor, jó felszereltség. Na persze itt is figyelni kell amikor megveszem a turbo, kettős tömegű lendkerék meg a porlasztóra , amikor megveszem ezeknek jóknak kell lenni vagy szopok egy rendeset, de egyébként ha elfogadsz egy tanácsot akkor mielött megveszed akárkitől az autót egy szerelőhöz elviszed átnézetni.


elég zsírul néz ki
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 14 2013 07:39am
javaslom:

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 07:41am
Quote (rapiddani @ 14 Mar 2013 15:26)
most igazából az a gond ám, hogy a mai autókat ( gondolok itt 2005-6 utáni autókra) azokra szabták akik tudják 5-7évene cserélgetni az autót, sajnos erre jönnek ki a kínjai, és azért cserélik 90%-ba mert már sokat költ rá. Én is hasonló cipőben járok mint te, most fogom lecserélni az autómat, nekem is a limi 1-1,5 milla, saját magam szereltem amit csak tudtam a sajátomon 2 évig, viszonylag benne vagyok most a témában, tudom mire kell költeni mit kell nézni. http://www.weltauto.hu/weltauto/hu/bild/804%5F37%5F0%5Fgr%5F1354703302.jpg

én ezt az autót választottam ki magamnak, ez 2002-2004 évjárat, megbizható motor, jó felszereltség. Na persze itt is figyelni kell amikor megveszem a turbo, kettős tömegű lendkerék meg a porlasztóra , amikor megveszem ezeknek jóknak kell lenni vagy szopok egy rendeset, de egyébként ha elfogadsz egy tanácsot akkor mielött megveszed akárkitől az autót egy szerelőhöz elviszed átnézetni.


Alapbol egy olyan emberen keresztul vesszuk, aki jelenleg mar ugyan fuvarozasbol (es benzinkutbol) el meg main, de sokaig volt szerelo is + gepesz vegzettsege is van, alapbol neki megvannak a kapcsolatai is ahhoz, hogy tudja honnan szabad honnan nem es szerencsere nem jott-ment haver, hanem eleg stabil es regi csaladi kapcsolat, ha o nem lenne, lehet nem ilyen szinten csinalnank a meheszkedest sem (ertsd: olcsobb fuvarozas, egyebkent lenne 1 ut, akarhova, 50-60 ezer ft).

Quote (Taszilo.^ @ 14 Mar 2013 15:39)
javaslom:

http://www.barnorama.com/wp-content/images/2012/03/there_are_no_words_to_explain/13-there_are_no_words_to_explain.jpg


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 07:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131430Next
Add Reply New Topic New Poll