d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Ismerted Meg A Barátnődet? > Képekkel Ofc
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 15 2013 08:24pm
Quote (hedgehogsword @ Jan 15 2013 11:39pm)
:DDDDD


https://twitter.com/SuetiMueti

majd pár hét/hónap múlva várjuk ebbe a topicba a beszámolókat :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 16 2013 03:36am
Quote (diablo2g @ 15 Jan 2013 20:33)
Okj-s suliban voltam Webmester szakon, Ő meg Kozmetika szakon. Ráadásul az édesanyja volt a jog-tanárom.
3 legyet ütöttem egycsapásra: lett 1 csinos, kedves csajom / egy jó kozmetikusom aki nyomkodja a ragyáimat / és nem mellesleg nem buktam meg jogból sem ^^

Maga az a nap amikor kiszemeltük egymást, az maga volt a szerelem első látásra, tudnék róla írni 1 oldalt, de nem hiszem, hogy sokótokat valóban érdekelné :)
(Március 5. lesz 2 éve!)


sajnos nekem is volt ilyen, 9.es koromba egy csajba így első látásra belezúgtam, komolyan sose éreztem még ezt és nem is fogom szerintem
nagyon sokáig csak néztem, sose mertem odamenni hozzá, de tényleg akárhányszor megláttam kb mintha mellbevertek volna, aztán egy spanom megunta a balfaszkoskodásom (2 év után :D) és felvetette velem msnre xd
ez nagy hiba volt mert csak olaj volt a tűzre, és nem is vagyok rá büszke de volt hogy ilyen napi 12 órát msneztünk
ez tartott 1 évig

többször is próbáltam vele találkozni de mindig dodgeolt (szerelmes ember meg reménykedik, nem esik le neki mi a szitu mert nem az esze hajtja), aztán a végén elmondta h nem vagyok az esete sry
aztán még volt vergődés egy ideig én meg full depressziós voltam
elbaszott egy dolgok az érzelmek az is biztos, kb kellett 1-2 év mire kihevertem :/ mai napig szoktam vele álmodni egyébként néha, egyszer majd jópár év múlva lehet felkeresem

This post was edited by fahrii on Jan 16 2013 03:37am
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Jan 16 2013 03:40am
mostanit a tavaly előtti hegyalján ismertem meg, azóta is együtt vagyunk.

/egyesek hogy a faszba tudnak ennyi tldr-t írni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 16 2013 03:46am
Quote (Blooodka666 @ 16 Jan 2013 11:40)
mostanit a tavaly előtti hegyalján ismertem meg, azóta is együtt vagyunk.

/egyesek hogy a faszba tudnak ennyi tldr-t írni?


kijartak az altalanos iskolat
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jan 16 2013 04:29am
Quote (fahrii @ 16 Jan 2013 10:36)
sajnos nekem is volt ilyen, 9.es koromba egy csajba így első látásra belezúgtam, komolyan sose éreztem még ezt és nem is fogom szerintem
nagyon sokáig csak néztem, sose mertem odamenni hozzá, de tényleg akárhányszor megláttam kb mintha mellbevertek volna, aztán egy spanom megunta a balfaszkoskodásom (2 év után :D) és felvetette velem msnre xd
ez nagy hiba volt mert csak olaj volt a tűzre, és nem is vagyok rá büszke de volt hogy ilyen napi 12 órát msneztünk
ez tartott 1 évig

többször is próbáltam vele találkozni de mindig dodgeolt (szerelmes ember meg reménykedik, nem esik le neki mi a szitu mert nem az esze hajtja), aztán a végén elmondta h nem vagyok az esete sry
aztán még volt vergődés egy ideig én meg full depressziós voltam
elbaszott egy dolgok az érzelmek az is biztos, kb kellett 1-2 év mire kihevertem :/ mai napig szoktam vele álmodni egyébként néha, egyszer majd jópár év múlva lehet felkeresem


de elobb rendesen gyurd ki magad
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 16 2013 10:04am
Quote (fahrii @ 16 Jan 2013 11:36)
sajnos nekem is volt ilyen, 9.es koromba egy csajba így első látásra belezúgtam, komolyan sose éreztem még ezt és nem is fogom szerintem
nagyon sokáig csak néztem, sose mertem odamenni hozzá, de tényleg akárhányszor megláttam kb mintha mellbevertek volna, aztán egy spanom megunta a balfaszkoskodásom (2 év után :D) és felvetette velem msnre xd
ez nagy hiba volt mert csak olaj volt a tűzre, és nem is vagyok rá büszke de volt hogy ilyen napi 12 órát msneztünk
ez tartott 1 évig

többször is próbáltam vele találkozni de mindig dodgeolt (szerelmes ember meg reménykedik, nem esik le neki mi a szitu mert nem az esze hajtja), aztán a végén elmondta h nem vagyok az esete sry
aztán még volt vergődés egy ideig én meg full depressziós voltam
elbaszott egy dolgok az érzelmek az is biztos, kb kellett 1-2 év mire kihevertem :/ mai napig szoktam vele álmodni egyébként néha, egyszer majd jópár év múlva lehet felkeresem


i know that feel
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Jan 16 2013 10:57am
Quote (fahrii @ Jan 16 2013 09:36am)
sajnos nekem is volt ilyen, 9.es koromba egy csajba így első látásra belezúgtam, komolyan sose éreztem még ezt és nem is fogom szerintem
nagyon sokáig csak néztem, sose mertem odamenni hozzá, de tényleg akárhányszor megláttam kb mintha mellbevertek volna, aztán egy spanom megunta a balfaszkoskodásom (2 év után :D) és felvetette velem msnre xd
ez nagy hiba volt mert csak olaj volt a tűzre, és nem is vagyok rá büszke de volt hogy ilyen napi 12 órát msneztünk
ez tartott 1 évig

többször is próbáltam vele találkozni de mindig dodgeolt (szerelmes ember meg reménykedik, nem esik le neki mi a szitu mert nem az esze hajtja), aztán a végén elmondta h nem vagyok az esete sry
aztán még volt vergődés egy ideig én meg full depressziós voltam
elbaszott egy dolgok az érzelmek az is biztos, kb kellett 1-2 év mire kihevertem :/ mai napig szoktam vele álmodni egyébként néha, egyszer majd jópár év múlva lehet felkeresem


hát ja.. sajnálom.
nekem annyi volt a mákom, hogy nem csak részemről volt az, hanem az övéről is! (pedig volt egy nálam 6 évvel idősebb barátja atm)
mi voltunk az iskola szerelmespárja, mindenki irigykedve nézett ránk. azaz nem is. nem irígykedve. sok lány odavolt értem, és sok fiú őérte, de még ezek az emberek is úgy áltak hozzánk, hogy minket egymásnak teremtettek, úgy rít rólunk a szerelem.

tl/dr: ma voltam állásinterjún, ahol a HR-es nőci aki interjúztatott, a párom vendége (mert ugye kozmetikus a drága)
szóval, ha összejön az állás, már 4, és nem "csak" 3 dolgot köszönhetek nekijje!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 16 2013 11:13am
Quote (diablo2g @ 16 Jan 2013 18:57)
hát ja.. sajnálom.
nekem annyi volt a mákom, hogy nem csak részemről volt az, hanem az övéről is! (pedig volt egy nálam 6 évvel idősebb barátja atm)
mi voltunk az iskola szerelmespárja, mindenki irigykedve nézett ránk. azaz nem is. nem irígykedve. sok lány odavolt értem, és sok fiú őérte, de még ezek az emberek is úgy áltak hozzánk, hogy minket egymásnak teremtettek, úgy rít rólunk a szerelem.

tl/dr: ma voltam állásinterjún, ahol a HR-es nőci aki interjúztatott, a párom vendége (mert ugye kozmetikus a drága)
szóval, ha összejön az állás, már 4, és nem "csak" 3 dolgot köszönhetek nekijje!


living the dream
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 16 2013 11:18am
Quote (diablo2g @ 16 Jan 2013 17:57)
hát ja.. sajnálom.
nekem annyi volt a mákom, hogy nem csak részemről volt az, hanem az övéről is! (pedig volt egy nálam 6 évvel idősebb barátja atm)
mi voltunk az iskola szerelmespárja, mindenki irigykedve nézett ránk. azaz nem is. nem irígykedve. sok lány odavolt értem, és sok fiú őérte, de még ezek az emberek is úgy áltak hozzánk, hogy minket egymásnak teremtettek, úgy rít rólunk a szerelem.

tl/dr: ma voltam állásinterjún, ahol a HR-es nőci aki interjúztatott, a párom vendége (mert ugye kozmetikus a drága)
szóval, ha összejön az állás, már 4, és nem "csak" 3 dolgot köszönhetek nekijje!


és mesélj róla, milyen érzés lesz, hogy az állásodat a baratnődnek köszönheted?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 16 2013 11:23am
Quote (josheide @ Jan 16 2013 06:13pm)
living the dream


c'mon, don't break the moment :wub:
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Add Reply New Topic New Poll