Quote (Rawen @ 10 Dec 2012 22:18)
http://2.ii.gl/fEtuFB.png
Mégis mi alapján rak ez engem tier 3ba? Akkor aki tier2ben van az most quakezik életében először?
az egesz default ranking system egy zacsko gecivel egyenerteku, arra jo hogy a nagyon low szerverekre (pl ti), engem nem enged be, de ennyi, nemigen kell vele torodni
van ELO, de duelben mukodik csak igazan jol, es ott se annyira jo, mint sok mas jatek (pl sc) rendszere, de legalabb ad valami viszonyitasi alapot, team modeokban az is eleg random