d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quake Live Topic > Aka Nyariruha Blogol Neha
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 10 2012 03:24pm
Quote (Smat @ 10 Dec 2012 22:22)
Low vagy holló, 1v1 me nob.


Tudom, hogy az vagyok, a kérdés, hogy a rendszer miért nem tudja ezt.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 10 2012 03:24pm
Quote (Rawen @ 10 Dec 2012 22:18)
http://2.ii.gl/fEtuFB.png

Mégis mi alapján rak ez engem tier 3ba? Akkor aki tier2ben van az most quakezik életében először?


az egesz default ranking system egy zacsko gecivel egyenerteku, arra jo hogy a nagyon low szerverekre (pl ti), engem nem enged be, de ennyi, nemigen kell vele torodni
van ELO, de duelben mukodik csak igazan jol, es ott se annyira jo, mint sok mas jatek (pl sc) rendszere, de legalabb ad valami viszonyitasi alapot, team modeokban az is eleg random
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 10 2012 03:26pm
Quote (SummertimeClothes @ 10 Dec 2012 22:24)
az egesz default ranking system egy zacsko gecivel egyenerteku, arra jo hogy a nagyon low szerverekre (pl ti), engem nem enged be, de ennyi, nemigen kell vele torodni
van ELO, de duelben mukodik csak igazan jol, es ott se annyira jo, mint sok mas jatek (pl sc) rendszere, de legalabb ad valami viszonyitasi alapot, team modeokban az is eleg random


Ja mondjuk azt írja, hogy kéne még 2 game, hogy belője a szintemet de akkor is.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 10 2012 03:34pm
Én is ráálltam most kicsit, de a 10 évesek lealáznak :(
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Dec 14 2012 04:34pm
Látom más is tolja QL-t rajtam kívül. :)
Mármint a hunsuból

This post was edited by ArcSten on Dec 14 2012 04:34pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 14 2012 05:15pm
Quote (ArcSten @ 15 Dec 2012 00:34)
Látom más is tolja QL-t rajtam kívül. :)
Mármint a hunsuból


jól látod!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 15 2012 03:35pm
http://www.twitch.tv/faceittv
NA cup, most kezdodik a grand final, rapha vs zero4
meg holnap fel 12tol lesz ilyen legends cup ugyanezen a linken, meg ingame reklamok is vannak rola, csomo mostmar annyira nem top tier, de erosen oldschool jatekos lesz, erdemes lesz nezni!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 16 2012 04:53am
Quote (SummertimeClothes @ 15 Dec 2012 22:35)
http://www.twitch.tv/faceittv
NA cup, most kezdodik a grand final, rapha vs zero4
meg holnap fel 12tol lesz ilyen legends cup ugyanezen a linken, meg ingame reklamok is vannak rola, csomo mostmar annyira nem top tier, de erosen oldschool jatekos lesz, erdemes lesz nezni!


kezdodik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 16 2012 04:58am
Valaki ma sunday cup?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 16 2012 01:57pm
Quote (SummertimeClothes @ 16 Dec 2012 11:53)
kezdodik


grand final most kezdodott, av3k vs toxjq bo5
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll