d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev1101112131429Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 19 2012 11:24am
Quote (josheide @ 19 Sep 2012 15:45)
Amugy Magyarorszagon tenyleg nem ertem a meki es tarsai hogyan talalhattak teret maguknak.


szerintem a meki relatíve olcsónak számít
főleg azzal, hogy 250 huf a sajtburger, 450 huf a sajtburger menü (sajtburger + kis krumpli + kis üdítő)
és ezért a pénzért finom (ízlések és pofonok) kaját kapsz és mindig ugyanazt a 'minőséget'
és ahogy te is mondtad, kb instant kapod a kaját

ezzel szemben melóhelyen 600 huf egy menü, ami olyan kis mennyiség, hogy kettőt kéne ennem belőle, hogy jól lakjak
van ilyen svédasztalos változat is, amikor te válogatod össze magadnak a kaját, de az már 1300 huf (ugyanannyi, mint egy mekis menü)
ja és vagy 20 percet kell minimum sorban állni érte

suliban a büfében meg egy értelmesebb szendvics, ami nem vajból, 1 szelet parizerből és 1 salátlevélből áll, az 350-400 huf fölött kezdődik

én otthonról szoktam kaját vinni, de ha épp nem jön össze, akkor tuti, hogy kínaiba vagy mekibe megyek, minden más alternatíva drágább, de az is lehet, hogy nem ismerem a jó helyeket :c
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 11:27am
Quote (farki @ 19 Sep 2012 19:24)
szerintem a meki relatíve olcsónak számít
főleg azzal, hogy 250 huf a sajtburger, 450 huf a sajtburger menü (sajtburger + kis krumpli + kis üdítő)
és ezért a pénzért finom (ízlések és pofonok) kaját kapsz és mindig ugyanazt a 'minőséget'
és ahogy te is mondtad, kb instant kapod a kaját

ezzel szemben melóhelyen 600 huf egy menü, ami olyan kis mennyiség, hogy kettőt kéne ennem belőle, hogy jól lakjak
van ilyen svédasztalos változat is, amikor te válogatod össze magadnak a kaját, de az már 1300 huf (ugyanannyi, mint egy mekis menü)
ja és vagy 20 percet kell minimum sorban állni érte

suliban a büfében meg egy értelmesebb szendvics, ami nem vajból, 1 szelet parizerből és 1 salátlevélből áll, az 350-400 huf fölött kezdődik

én otthonról szoktam kaját vinni, de ha épp nem jön össze, akkor tuti, hogy kínaiba vagy mekibe megyek, minden más alternatíva drágább, de az is lehet, hogy nem ismerem a jó helyeket :c


A mekivel az a baj, hogy még csak el sem telít kis idő után sem és éhesebb leszek tőle. Mert nekem is van, hogy suliba betolok egy házi, túrókrémes, sonkás szenyát, amibe még dobok sajtot, paprikát és szépen lassan megeszem 2 óra között és azzal az 1 szenyával is, elvagyok 2-3 órát is akár, ha iszok vizet. Mekis kajánál meg hiába iszok egyszerűen mint ha ott se lenne. Másrészt gecisok adalékanyagot tartalmaz, tartósítókat, színezékeket, ízfokozókat, amire baromira nincs szükségem.

This post was edited by Baleee on Sep 19 2012 11:28am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 11:28am
Quote (farki @ 19 Sep 2012 19:24)
szerintem a meki relatíve olcsónak számít
főleg azzal, hogy 250 huf a sajtburger, 450 huf a sajtburger menü (sajtburger + kis krumpli + kis üdítő)
és ezért a pénzért finom (ízlések és pofonok) kaját kapsz és mindig ugyanazt a 'minőséget'
és ahogy te is mondtad, kb instant kapod a kaját

ezzel szemben melóhelyen 600 huf egy menü, ami olyan kis mennyiség, hogy kettőt kéne ennem belőle, hogy jól lakjak
van ilyen svédasztalos változat is, amikor te válogatod össze magadnak a kaját, de az már 1300 huf (ugyanannyi, mint egy mekis menü)
ja és vagy 20 percet kell minimum sorban állni érte

suliban a büfében meg egy értelmesebb szendvics, ami nem vajból, 1 szelet parizerből és 1 salátlevélből áll, az 350-400 huf fölött kezdődik

én otthonról szoktam kaját vinni, de ha épp nem jön össze, akkor tuti, hogy kínaiba vagy mekibe megyek, minden más alternatíva drágább, de az is lehet, hogy nem ismerem a jó helyeket :c


mert a mekis menüvel hol a faszomban laksz jól?: DDDD

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 19 2012 11:29am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 19 2012 11:29am
Quote (Baleee @ 19 Sep 2012 19:27)
A mekivel az a baj, hogy még csak el sem telít kis idő után sem és éhesebb leszek tőle. Mert nekem is van, hogy suliba betolok egy házi, túrókrémes, sonkás szenyát, amibe még dobok sajtot, paprikát és szépen lassan megeszem 2 óra között és azzal az 1 szenyával is, elvagyok 2-3 órát is akár, ha iszok vizet. Mekis kajánál meg hiába iszok egyszerűen mint ha ott se lenne. Másrészt gecisok adalékanyagot tartalmaz, tartósítókat, színezékeket, ízfokozókat, amire baromira nincs szükségem.


sok benne a kalória
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 11:31am
Quote (RRC @ 19 Sep 2012 19:29)
sok benne a kalória


Kalóriát leszarom, nem számlálom, annyit eszek mindig amennyire a szervezetem igényt tart és tudom mikor elég..
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 11:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 19 2012 05:28pm)
mert a mekis menüvel hol a faszomban laksz jól?: DDDD


hát a sajtburgermenüvel sehol sem
de a 1300as nagy krumpli nagy kóla bigmac-el egész jól ellehet lenni
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Sep 19 2012 11:34am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2012 18:28)
mert a mekis menüvel hol a faszomban laksz jól?: DDDD


én jóllakom tőle
főleg mikor vannak ilyen kuponok, s a menü áráért 1 bigmac helyett 2-t kapsz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 11:34am
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 19:32)
hát a sajtburgermenüvel sehol sem
de a 1300as nagy krumpli nagy kóla bigmac-el egész jól ellehet lenni


emlékszem székesfehérváron találtunk egy helyet ahol haccáz forintért akkora hamburgert hoztak, hogyha azt reggelire betolod holnap estig nem eszel semmit
na az volt valami :c
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 19 2012 11:35am
Mai menüm:

Reggeli: szendvics, kb 500-1000mg C vitamin (ilyen természetes löttyben), Biotech multivitamin

Ebéd: Grander menü KFC

Uzsonna: Röfi burger sültkrumplival

Uzsonna2: 100gr rizs + kb 200gr csirke

Vacsora: 2 szendvics + Shake (Fehérjepor, 2 db banán, 2 kanál méz)

Mai edzés:

30 perc kardio (bicikli) + 30 perc lábedzés


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 11:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 19 2012 05:34pm)
emlékszem székesfehérváron találtunk egy helyet ahol haccáz forintért akkora hamburgert hoztak, hogyha azt reggelire betolod holnap estig nem eszel semmit
na az volt valami :c


A skálánál? (nagy ezüstszinü épület)
Ott tényleg elég fasza dolgokat adnak a kis bódéknál
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131429Next
Add Reply New Topic New Poll