Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:10)
a fasz verest elvegzi helyettem mas, de ha eppen nincs senki te is megteszed
kár, hogy sok éve nincs d2 a gépemen
de nem is értem miért folytatod még... elvileg könnyező szemekkel bedobtátok a dunába a bátyáddal a d2 cdket :DDD
Quote (ecneB @ 14 Nov 2011 14:11)
beoltottak tacsi
keményen
This post was edited by TouchCow on Nov 14 2011 06:12am