Quote (vtibor @ 13 Dec 2013 08:22)
Meg ugye nagyon nagy fg-mozgas volt anno azert. Nem is feltetlen a jo cuccok miatt, hanem a muteolasnak hala. Azzal hogy azt is eltuntettek es 1 evig kene szarokon gyakorolnod hogy 55-os cuccot tudj mixelni nagyon sok embert eluldozott. Anno 50-100 fgkert siman fel lehetett pakolni az 55os muteable cuccokat hcban es ugye jobb is volt a droprate, nagyon jo kis penz volt az...
A masik meg hogy regen 33-35 monc kellett 1 lvlhez, most olyan 60 legalabb. rohadtul megnott a solo jatek ideje. Multiban rohadtgyors a climb, soloban meg 3x annyi ido
Pontosan

Ezért se játszom mar.
En a solot élveztem.
Meg szerintem mindenki.
Mostanra kb lofasz gear kell es mar tudsz is haladni csapatban. Ami vicc.
Anno kiadtam 45k fg-t egy cuccert. Most meg annyiból 10 settet lehet venni ha nem többet.
Na mind1. Csak felbaszom magam