d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev110111213Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 30 2011 10:47pm
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 19:48)
én egy rossz szot nem szolt a füvesek ellen
komolyan mondom hogy inkább szivj el egy spanglit mert ugy harapsz minden postra aki nem a füvesek mellett van mintha te lennél a védőszentjük

btw ne mond már nekem hogy a sima dohányzáshoz nincs meg az hogy el legyen különitve(vagy is majd meg lesz most már) akkor majd a füvezni csak egy külön helységben lehetne? álmodj királylány...
komolyan te kurva okos gyerek vagy.


jah és no offens...........


csak azokra a postokra reagálok, amikből árad a butaság és a meggondolatlanság
mint pl. ez ^^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 1 2011 08:15am
Quote (TouchCow @ Oct 1 2011 05:47am)
csak azokra a postokra reagálok, amikből árad a butaság és a meggondolatlanság
mint pl. ez ^^


elszivtad az agyad?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 1 2011 08:23am
Quote (Saenchai @ Sep 30 2011 07:15pm)
http://4.imgland.net/DR8LZ.png


épp postolni akartam, de látom már megtetted.


Senki ne utálkozzon, aki nem füvezik, azt nem érinti a dolog, aki meg igen, tegye azért, mert kiegyensúlyozott az élete, és nem érdekli a többiek véleménye
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Oct 1 2011 08:48am
gecire meg lenne adóztatva
nn
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 1 2011 08:54am
azért olyan baszott drága a fű mert illegális, akkor hogy a faszba adnák drágábban? gondolkodjatok már.
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Oct 1 2011 09:01am
Quote (Epiphone @ Oct 1 2011 03:48pm)
gecire meg lenne adóztatva
nn


na az ilyen féle retardáltak füveznek általában, mondjuk ezen meg is látszik

This post was edited by lakatosmegatron on Oct 1 2011 09:01am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2011 09:04am
Quote (KiteHawk @ 1 Oct 2011 15:54)
azért olyan baszott drága a fű mert illegális, akkor hogy a faszba adnák drágábban? gondolkodjatok már.


ugy hogy ha legális lenne az állambácsi szpen megadoztatná...
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Oct 1 2011 09:07am
Quote (lakatosmegatron @ Oct 1 2011 05:01pm)
na az ilyen féle retardáltak füveznek általában, mondjuk ezen meg is látszik


csak nevetni tudok rajtad
nehogymár nekem szóljanak be hogy füvezem, amikor kimész a városba és csak annyit látsz egy szórakozóhelyen hogy mindenki taccs részeg. szerinted az alkohol nem drog? nanepofázzál már itt nekem foglalkozzál a saját nyomorult életeddel
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2011 09:09am
Quote (Epiphone @ 1 Oct 2011 16:07)
csak nevetni tudok rajtad
nehogymár nekem szóljanak be hogy füvezem, amikor kimész a városba és csak annyit látsz egy szórakozóhelyen hogy mindenki taccs részeg. szerinted az alkohol nem drog? nanepofázzál már itt nekem foglalkozzál a saját nyomorult életeddel


u mad
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 1 2011 09:15am
Quote (lakatosmegatron @ 1 Oct 2011 16:01)
na az ilyen féle retardáltak füveznek általában, mondjuk ezen meg is látszik


Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213Next
Closed New Topic New Poll