Quote (Saenchai @ Sep 30 2011 07:15pm)
http://4.imgland.net/DR8LZ.png
épp postolni akartam, de látom már megtetted.
Senki ne utálkozzon, aki nem füvezik, azt nem érinti a dolog, aki meg igen, tegye azért, mert kiegyensúlyozott az élete, és nem érdekli a többiek véleménye