d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1101112131435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 06:16am
Quote (Inakwo @ Mar 9 2011 01:14pm)
repülőgép wcéjében faszverés?


kaptam dombornyomott, aranyveretes "Mile High Club" klubkártyát is
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:18am
Quote (josheide @ 24 Sep 2009 10:24)
Theory win

amúgy szerintem kéne bele egy rövid leírás a biztosan előforduló oldfagekről, hogy ne lepődjön meg az új ember , ha mondjuk Ricitől pmet kap, hogy le akarja szopni


:DD a topicban vannak még gyöngyszemek :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 06:26am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 17:18)
:DD a topicban vannak még gyöngyszemek :D


Pff milyen zseniális ötlet.

De azért Rici pont eltűnt.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:28am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 14:26)
Pff milyen zseniális ötlet.

De azért Rici pont eltűnt.


hiányzik a retardált kis feje :(((
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 9 2011 06:33am
Quote (Aston @ Mar 9 2011 11:58am)
így van, ha jönne valami random állat és bántana, akkor biztos vagyok benne, hogy rezs azonnal ugrana, megvédene és a hatalmas bálna faszát ledugná a támadóm bal hallójáratán.  :blush:

ja és Linda: My tewnty-ninth donor is MakeLoveNoWar -> 500fg for Woman's day.    Women's Day lesz az.


fogalmam sincs miért írtam "a" val : ))
köszönöm, javítva

Quote (Inakwo @ Mar 9 2011 10:18am)
juj miért bántasz :'(

de azért Rezs megvédett :DDD

Beni te megint érdemben szoltál a topikhoz :D


Ahogy a többség mondaná "nevettem"

This post was edited by LindaPpP on Mar 9 2011 06:37am
Member
Posts: 2,284
Joined: Apr 9 2004
Gold: 1,021.00
Mar 9 2011 06:33am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 9 Mar 2011 11:10)
Üdv itt! :D

Remélem jól fogod érezni magad, de amint láthatod nem egyszerű az élet... ;)  :P

Lényegében 1 jótanácsot tudnék adni: Take it easy! ^^


Értelek :-)

Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 11:19)
Üdv itt turohazi!

Egyébként a felmerülő vitába csak annyit mondanék, hogy az újak ott rontják el a dolgot, hogy
mindent mindig jobban tudnak, és ez természetesen az összeszokott közösségnek nem tetszik,
ami valahol szerintem érthető is.
Amúgy nem nevezném rossz helynek a hunsubot, persze van, volt pár olyan alak, aki itt akarja
kiélni az elnyomottságát, de én azt mondanám, hogy ez a 10%. Csak tudni kell kezelni a többieket,
ami simán működik, ha tisztelnek. Azt viszont kiérdemelni kell, amit csak azzal tudsz, hogy a közösség
hangját megtalálod. Vagy nem tudom jobban megfogalmazni, de szerintem a többség érteni fogja
miről karattyolok. :D
Lehet ritkán járok mostmár ide, de ettől még az egyik legjobb közösségnek látom. Azért elég sok barátság
szövődött itt, és ha olyan dolgokról van szó, akkor nagyon összetartó is.

*csöpögős post off*


Köszi!

Quote (lacoking @ 9 Mar 2011 13:01)
Joined: Apr 9 2004

hi mennyiért vetted? :)


Regisztráltam a fenti napon, csak tudod nem járok fel sokat.

Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 9 2011 06:35am
Quote (turohazi @ 9 Mar 2011 13:33)
Értelek :-)



Köszi!



Regisztráltam a fenti napon, csak tudod nem járok fel sokat.


palaszar :)
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 9 2011 06:35am
Quote (turohazi @ 9 Mar 2011 13:33)
Értelek :-)



Köszi!



Regisztráltam a fenti napon, csak tudod nem járok fel sokat.


Birthday: 18 Jul 1981 (Male)

végre valaki aki öregebb nálam :D
Member
Posts: 2,284
Joined: Apr 9 2004
Gold: 1,021.00
Mar 9 2011 06:36am
Quote (ace07 @ 9 Mar 2011 14:35)
Birthday: 18 Jul 1981 (Male)

végre valaki aki öregebb nálam :D


:-D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 06:37am
Quote (ace07 @ Mar 9 2011 01:35pm)
Birthday: 18 Jul 1981 (Male)

végre valaki aki öregebb nálam :D


itt voltam én neked
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131435Next
Add Reply New Topic New Poll