d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nagyon Drámai Sztorim Van
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 8 2011 02:19am
Quote (Xrd @ Jan 8 2011 10:06am)
dia

nem valahogy ígyhívták greenfag bnőjét is?


word
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 8 2011 02:40am
Quote (Janou @ Jan 8 2011 12:46am)
de azért sírtál, hogy akkor elmenj-e vagy se

az ilyenek miatt nyugodtan eltakarodhatsz kispajtás, mert nem vagyunk rá kíváncsiak


nagyon ez

nagyon
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 8 2011 02:46am
Nem érdekel bocsi.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Jan 8 2011 03:00am
Quote (jarabekg @ 8 Jan 2011 01:38)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs696.snc4/63633_188862791128100_100000131410900_784401_7854957_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs941.snc4/73460_173792669301779_100000131410900_664273_3722258_n.jpg


fasza volt mert még szűz volt és olxan szűk volt hogy alig bírtam beverni neki  :drool:


igy szuletesnapomon pont a te faszod tortenete hianyzott
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 8 2011 05:05am
azért kiosztanék néhány jó szót így a topic során

de miután most nincs kedvem koptatni a bill-t ezért csak annyit mondok

őszintén, azon túl hogy utáljuk zöldkapitányt.. mert persze utáljuk ez nem kérdés

miért kell szegény kis görény boldogságát leoltani??? mitől jobb attól bárki is, hogy leanyázza mert éppen happy a gyerek és nem éppen Oli képeit rakosgatja napiszarra???


a kocsibanmegdugós részről nem is nyilatkoznék... egy az egyben osztom Janou véleményét...


Az, hogy gimisen 2 év után új barátnője van... hát gyerekek csoda hogy volt ami 2 évig tartott :D továbbá miből veszitek, hogy nem őt dobták ki ?? akkor meg mit keseregjen ha jön egy aranyos csaj és belezúg?



továbbá annyit mondanék zöldkapitánynak, hogy ne postoljon ilyeneket mert tényleg senkit nem érdekel :D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 8 2011 05:17am
Nekem is van egy drámai sztorim.

Van egy alteregóm. Nem gondoltam volna, hogy érhetnek még meglepetések hun1-en.

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 8 2011 05:30am
Quote (Genthor @ Jan 8 2011 11:17am)
Nekem is van egy drámai sztorim.

Van egy alteregóm. Nem gondoltam volna, hogy érhetnek még meglepetések hun1-en.

http://img705.imageshack.us/img705/6461/screenshot058g.jpg


helqurin
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 8 2011 05:34am
Quote (Genthor @ 8 Jan 2011 13:17)
Nekem is van egy drámai sztorim.

Van egy alteregóm. Nem gondoltam volna, hogy érhetnek még meglepetések hun1-en.

http://img705.imageshack.us/img705/6461/screenshot058g.jpg


már ne is haragudj de ez silány utánzat csupán :D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 8 2011 05:36am
Quote (sylke @ Jan 8 2011 01:30pm)
helqurin


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 8 2011 05:42am
Quote (Epiphone @ 7 Jan 2011 23:51)
na szóval most kb 1 hónapja szakítottam volt barátnőmmel, kb 2 éve jártunk.. lényeg a lényeg, megismertem egy gimis lányt, aki szörnyen édes és belehabarodtam pár nap alatt. 158 cm (:D), annyira cuki, hogy beszarás, olyan jól öltözik, nemigaz, hihetetlen tiszta az arca, és nagyon szép és aranyos szóval tényleg szerelmes lettem. megismerkedtünk, össze is jöttünk ezen a héten... egész pontosan tegnap. szóval vagyok olyan szerencsétlen balfasz, hogy összejöttem azzal a lánnyal, aki egy csapatban táncol a volt barátnőmmel és én ezt még tudtam is. ma volt edzésük és stella, (vagyis a mostani csajszi) közölte az exemmel, hogy járunk. erre dia (vagyis a régi csaj) bedobta a bőgést meg anyámkínját és jóformán kiutálták a csapatból miattam stellát, hogy mért jött velem össze, amikor tudta, hogy a dia nagy szerelme voltam/vagyok.. stella felhívott, elmondta az egészet és nem azt mondta, hogy hagyjuk a picsába, mert nem ér annyit, hogy összevesszen a barátnőivel meg pletykáljanak róla, hanem azt mondta, hogy eszébe se jutott, hogy szakítani akar, sőt megoldjuk a helyzetet! <tearing eyes here meg minden>. most megprbóálnék megfogalmazni valami izgalmasabb csattanót a sztori végére, de a lényeg, hogy annyira egymásba szerettünk pár nap alatt, hogy már a csaj a barátait is jóformán feladná értem, és ez eszméletlen jól esik. :')
köszönöm a két percet mindenki életéből, aki ezt elolvasta, nagyon boldog vagyok :)
szeretlek titeket :wub:


Hát nálam az alap hogy ne legyen koszos az arca :wacko:

Meg ha neked ez dráma akkor olyan 12 lehetsz :/
Nekem is lenne egy igen hosszú sztorim, de nem kíváncsi rá senki :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll