d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev1101112131420Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jan 17 2011 02:35am
Quote (Rezs @ 17 Jan 2011 04:57)
http://www.youtube.com/watch?v=p4vnQZ2kITQ&feature=related


jó lenne már látni egy mayweather vs pacquiao meccset


Nyerne Floyd ez nem kérdés (Y)
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 17 2011 06:50am
Quote (ZeNoR @ Jan 17 2011 08:35am)
Nyerne Floyd ez nem kérdés (Y)


hát annyira azért nem egyértelmű, de remélem :)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jan 17 2011 07:03am
Quote (TresholdOfUniverse @ 23 Dec 2010 15:27)
el se hinned milyen fain kis mecsestartot lehetne kesziteni az also alkapcsodbol.


xaxaxa!
en multkor pont megtalaltam vegre egy muay thai clubnak a telefonszamat egy hirdetesen, be is potyogtem a telefonkonyvbe, es majd ha megjon a diakhitelem fel is fogom hivni oket, mert mar kb 2 eve ra vagyok allva, hogy elkezdem, de nem volt jo hely a kozelemben eddig
szoval thai boxozni akarok elkezdeni, de atm semmit nem uzok, focit is abbahagytam mar vagy masfel eve :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 17 2011 07:19am
Quote (Moonflow @ Jan 17 2011 03:03pm)
xaxaxa!
en multkor pont megtalaltam vegre egy muay thai clubnak a telefonszamat egy hirdetesen, be is potyogtem a telefonkonyvbe, es majd ha megjon a diakhitelem fel is fogom hivni oket, mert mar kb 2 eve ra vagyok allva, hogy elkezdem, de nem volt jo hely a kozelemben eddig
szoval thai boxozni akarok elkezdeni, de atm semmit nem uzok, focit is abbahagytam mar vagy masfel eve :(


szerintem inkább már vagy 4 éve mondogatod :DD
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 27 2011 01:36pm
már 2 hete járok Kung-Fuzni és nagyon tetszik :blush:

de már heti 6 edzés van
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 27 2011 01:37pm
Quote (yupi @ Jan 27 2011 09:36pm)
már 2 hete járok Kung-Fuzni és nagyon tetszik  :blush:

de már heti 6 edzés van


lól 6? kemény :d miket tanultok/csináltok?
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 27 2011 01:44pm
Quote (Epiphone @ 27 Jan 2011 21:37)
lól 6? kemény :d miket tanultok/csináltok?


külső erő, belső erő, formagyakorlat, küzdelem, fegyverek ^^
Shaolin kung-fu 5 eleme
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 20 2011 01:54pm
nah a minap kényszerből elmentem a fehérvári Budo fest-re.
kinéztem magamnak a nézőtéren kezdés előtt egy jóféle kiscsajt, majd egy idő után eltűnt. modnom nembaj biztos csak kajáért ment. erre ő mutatta be a kempo-ban a női önvédelmet. asddsa
miért engednek meg ilyet nőknek? -.-'
na mind1.

Volt sokminden köztük amikre legjobban kiváncsi voltam az a Krav maga és a kempo.
hát itt ami videó volt a topikban krav magás, abból szinte semmit nem mutattak....
szal nemtmo hogy ez itt mennyire kravmaga.
részemről még mindig Kempo überalles...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 20 2011 02:07pm
Quote (Epiphone @ Jan 27 2011 08:37pm)
lól 6? kemény :d miket tanultok/csináltok?


gondolom egyszer sem izzad meg senki

Quote (RedBlueDevils @ Feb 20 2011 08:54pm)
nah a minap kényszerből elmentem a fehérvári Budo fest-re.
kinéztem magamnak a nézőtéren kezdés előtt egy jóféle kiscsajt, majd egy idő után eltűnt. modnom nembaj biztos csak kajáért ment. erre ő mutatta be a kempo-ban a női önvédelmet. asddsa
miért engednek meg ilyet nőknek? -.-'
na mind1.


miért engedik meg a nőknek, hogy kempozzanak? mármint ez most a kérdés?

This post was edited by beni on Feb 20 2011 02:14pm
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Feb 20 2011 02:16pm
postolok én is ha már felúszott a topik. múltkori edzésen elszenvedtem első sérülésem! vérzett az orrom :D de szörnyen jó kesztyűzés közben kaptam... a srácnak meg az arcán lévő pattanásból kezdett folyni a vér. xD alig várom a keddet :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131420Next
Add Reply New Topic New Poll