d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Küzdősportok / Harcművészetek
Prev1101112131421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 05:31pm
Quote (beni @ Dec 15 2010 09:28pm)
az első pár oldal után megfogadtam, hogy nem fogok beírni, de ezt a videót nem tudom szó nélkül hagyni

Halál komolyan ezek után akarod leszólni a kempot? kettőspont és baromi sok D

Aki képes ilyen versenyszámban elindulni annak valami baja van.


kb 20-25 kempo versenyen indultam, és MINDIG hoztam el érmet, ha nem aranyat, de akkor is... És nem csak én, hanem az egész kick box teamem. Ezeket a technikákat kurvanehéz megtanulni, sokkal több és speciális edzésmódot igényel. Kempos nekem esett, miután beleszaladt három négy fejrúgásba, kicsit elment e kedve a küzdelemtől... Én már nálam 20 kilóval nezebb fejjel magasabb gyereket is vertem meg, mert kiprovokálta...

Lehet szidni, de ez egy sima versenysport, amibe kb minden megvan ami kell.

Jöhetnek a sírások, de én már rengeteg nyílt harcművészeti versenyen indulta, bunyóztam take won dossal, kempossal, thai boxossal, verseny keretei között, ahol az számít a technika, kick box ownolt...
Mint említettem van több válfaja, én ezt szerettem a legjobban, de tessék néhány egyéb videó is.

Ez light kontakt, itt is elvileg félerőt kell használni, de nem állítják meg a meccset:
http://www.youtube.com/watch?v=cmUswCyEQts

nos igen, ez már nyomokban tényleg emlékeztet kempora itf takewandora etc...


és a méltán ismert full kontakt, ha valaki csak a tömény erőszakot szereti:
http://www.youtube.com/watch?v=1pFn_5GOONc


Ja és még valami, csak ilyen jó tudni szinten... Semi contact stopba a magyarok világ élbolyába tartoznak, és a világon nálunk az egyik legjobb az utánpótlás.
Néhány ország van csak a világon akik képesek velünk flvenni a versenyt, így az usa, az olaszok az írek vagy a lengyelek.
Ennek a sportnak sokkal nagyobb hagyománya van magyarországon mint az összes többi küzdősportnak.

This post was edited by jarabekg on Dec 15 2010 05:51pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 15 2010 05:35pm
Quote (jarabekg @ Dec 15 2010 11:31pm)
kb 20-25 kempo versenyen indultam, és MINDIG hoztam el érmet, ha nem aranyat, de akkor is... És nem csak én, hanem az egész kick box teamem. Ezeket a technikákat kurvanehéz megtanulni, sokkal több és speciális edzésmódot igényel. Kempos nekem esett, miután beleszaladt három négy fejrúgásba, kicsit elment e kedve a küzdelemtől... Én már nálam 20 kilóval nezebb fejjel magasabb gyereket is vertem meg, mert kiprovokálta...

Lehet szidni, de ez egy sima versenysport, amibe kb minden megvan ami kell.


kemény vagy bazdmeg.
Member
Posts: 2,405
Joined: Sep 9 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2010 05:41pm
szerintem ami komoly fejlődést hoz pár hónap alatt ha mág nem is verekedtél az nem más mint a box vagy thai box

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 15 2010 05:53pm
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 12:31am)
kb 20-25 kempo versenyen indultam, és MINDIG hoztam el érmet, ha nem aranyat, de akkor is... És nem csak én, hanem az egész kick box teamem. Ezeket a technikákat kurvanehéz megtanulni, sokkal több és speciális edzésmódot igényel. Kempos nekem esett, miután beleszaladt három négy fejrúgásba, kicsit elment e kedve a küzdelemtől... Én már nálam 20 kilóval nezebb fejjel magasabb gyereket is vertem meg, mert kiprovokálta...

Lehet szidni, de ez egy sima versenysport, amibe kb minden megvan ami kell.

Jöhetnek a sírások, de én már rengeteg nyílt harcművészeti versenyen indulta, bunyóztam take won dossal, kempossal, thai boxossal,  verseny keretei között, ahol az számít a technika, kick box ownolt...
Mint említettem van több válfaja, én ezt szerettem a legjobban, de tessék néhány egyéb videó is.

Ez light kontakt, itt is elvileg félerőt kell használni, de nem állítják meg a meccset:
http://www.youtube.com/watch?v=cmUswCyEQts

nos igen, ez már nyomokban tényleg emlékeztet kempora itf takewandora etc...


és a méltán ismert full kontakt, ha valaki csak a tömény erőszakot szereti:
http://www.youtube.com/watch?v=1pFn%5F5GOONc


Ja és még valami, csak ilyen jó tudni szinten... Semi contact stopba a magyarok világ élbolyába tartoznak, és a világon nálunk az egyik legjobb az utánpótlás.
Néhány ország van csak a világon akik képesek velünk flvenni a versenyt, így az usa, az olaszok az írek vagy a lengyelek.
Ennek a sportnak sokkal nagyobb hagyománya van magyarországon mint az összes többi küzdősportnak.


Postolj már magadról egy videót légyszi. Ha most azzal jössz, hogy nincs ("világbajnok" létedre) akkor kinevetlek.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 05:54pm
Quote (sylke @ Dec 16 2010 12:35am)
kemény vagy bazdmeg.


az a szerencséd, hogy cigányt nem merek megütni, mert akkor sokszorozódik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 15 2010 05:54pm
Quote (jarabekg @ Dec 15 2010 11:54pm)
az a szerencséd, hogy cigányt nem merek megütni, mert akkor sokszorozódik


inkább az a szerencsém, hogy retardált vagy
=)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 05:56pm
Quote (beni @ Dec 16 2010 12:53am)
Postolj már magadról egy videót légyszi. Ha most azzal jössz, hogy nincs ("világbajnok" létedre) akkor kinevetlek.


netre nincs feltöltve, de majd postolok ha ennyire szeretnéd... elég régen volt az a világbajnokság, és lehet hogy az pont nincs meg, de minden féle képp fogok legalább egyet postolni, ha majd szegeden leszek, mert csak otthon a szülőknél vannak régi családi dvdk...



Quote (sylke @ Dec 16 2010 12:54am)
inkább az a szerencsém, hogy retardált vagy
=)

=)

tisztellek mint kutya a villanypásztort

This post was edited by jarabekg on Dec 15 2010 05:57pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 15 2010 05:57pm
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 12:56am)
netre nincs feltöltve, de majd postolok ha ennyire szeretnéd... elég régen volt az a világbajnokság, és lehet hogy az pont nincs meg, de minden féle képp fogok legalább egyet postolni, ha majd szegeden leszek, mert csak otthon a szülőknél vannak régi családi dvdk...


tehát ebből sem lesz semmi

de nekem az is jó, ha eljössz egyszer sparringolni velem... egy világbajnoknak igazán nem jelenthetek gondot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2010 05:58pm
Quote (beni @ Dec 16 2010 12:57am)
tehát ebből sem lesz semmi

de nekem az is jó, ha eljössz egyszer sparringolni velem... egy világbajnoknak igazán nem jelenthetek gondot


azmiaz
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 15 2010 06:02pm
Quote (jarabekg @ Dec 16 2010 12:58am)
azmiaz


http://en.wikipedia.org/wiki/Sparring
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131421Next
Add Reply New Topic New Poll