Quote (beni @ Dec 15 2010 09:28pm)
az első pár oldal után megfogadtam, hogy nem fogok beírni, de ezt a videót nem tudom szó nélkül hagyni
Halál komolyan ezek után akarod leszólni a kempot? kettőspont és baromi sok D
Aki képes ilyen versenyszámban elindulni annak valami baja van.
kb 20-25 kempo versenyen indultam, és MINDIG hoztam el érmet, ha nem aranyat, de akkor is... És nem csak én, hanem az egész kick box teamem. Ezeket a technikákat kurvanehéz megtanulni, sokkal több és speciális edzésmódot igényel. Kempos nekem esett, miután beleszaladt három négy fejrúgásba, kicsit elment e kedve a küzdelemtől... Én már nálam 20 kilóval nezebb fejjel magasabb gyereket is vertem meg, mert kiprovokálta...
Lehet szidni, de ez egy sima versenysport, amibe kb minden megvan ami kell.
Jöhetnek a sírások, de én már rengeteg nyílt harcművészeti versenyen indulta, bunyóztam take won dossal, kempossal, thai boxossal, verseny keretei között, ahol az számít a technika, kick box ownolt...
Mint említettem van több válfaja, én ezt szerettem a legjobban, de tessék néhány egyéb videó is.
Ez light kontakt, itt is elvileg félerőt kell használni, de nem állítják meg a meccset:
http://www.youtube.com/watch?v=cmUswCyEQtsnos igen, ez már nyomokban tényleg emlékeztet kempora itf takewandora etc...
és a méltán ismert full kontakt, ha valaki csak a tömény erőszakot szereti:
http://www.youtube.com/watch?v=1pFn_5GOONcJa és még valami, csak ilyen jó tudni szinten... Semi contact stopba a magyarok világ élbolyába tartoznak, és a világon nálunk az egyik legjobb az utánpótlás.
Néhány ország van csak a világon akik képesek velünk flvenni a versenyt, így az usa, az olaszok az írek vagy a lengyelek.
Ennek a sportnak sokkal nagyobb hagyománya van magyarországon mint az összes többi küzdősportnak.
This post was edited by jarabekg on Dec 15 2010 05:51pm