http://www.youtube.com/watch?v=xbJQT2eDseA Egyik legtöbbet samplingelt/nyúlt dob a világon, főleg mert könnyű volt kivágni azt a két ütemet az elejéről mert szólóba ment, amúgy állati a visszhang végig, egy kastély/kúria szerűségbe vették fel a dobot, be van lassítva az egész, tele van finom modulációs effektekkel, a hangszerek fele enyhén hamis, ilyen ködös fílingje van ettől, álat
http://www.youtube.com/watch?v=eKtfjsonPFE ezt szerintem elég sokan hallottátok, a godzillának volt betétdala egy új verziója amiben valami nigger is reppelt
http://www.youtube.com/watch?v=tkJNyQfAprY Gilmour talán legjobb szólója és a toneja is brutális, nekem amúgy is asszem Gilmour akinek a gitárstílusa a legjobban bejön, a második szóló a lényeg
This post was edited by Imdeth on Oct 12 2010 02:09pm