Quote (AngryBug @ Aug 15 2010 07:26pm)
annyira sajnálom hogy ez a film csak 16 karikás, és sok tininek csak esik le róla, hogy jaj, hát ez nem is volt ijesztő, jaj meg tök uncsi volt, és a drog rossz.
de most nyugodjatok már le. O.o
nekem nem tetszett. kész.
attól nektek még bejöhet. itt dilemmáztok rajta..