d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1101112131441Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:31pm
Quote (zenebuddhizmus @ Jun 21 2010 08:29pm)
8D


ÚRAMISTEN
most nézem a barátját
jó a szandija , unoka öcsém is pont olyat hord :)
most volt 5 éves
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 01:31pm
Quote (sylKE @ 21 Jun 2010 21:31)
én lopom a netet, mégis teljesen jo


Kanyád szil, nem tudok honozni így. :/
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:32pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:31)
ÚRAMISTEN
most nézem a barátját
jó a szandija , unoka öcsém is pont  olyat hord :)
most volt 5 éves


ezért a postodért kivégezlek, csak találjalak meg
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 01:32pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:32)
ezért a postodért kivégezlek, csak találjalak meg


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:32)
pécs
bocskai 115
gyere át is romantikázunk egy kicsit



?

This post was edited by zenebuddhizmus on Jun 21 2010 01:33pm
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:32pm
Quote (Szuzsika @ Jun 21 2010 08:32pm)
ezért a postodért kivégezlek, csak találjalak meg


pécs
bocskai 115
gyere át is romantikázunk egy kicsit


e/ jöhet a pasid is , engem nem zavar

This post was edited by aLexXx2 on Jun 21 2010 01:33pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 01:33pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:31)
ÚRAMISTEN
most nézem a barátját
jó a szandija , unoka öcsém is pont  olyat hord :)
most volt 5 éves


Tájékoztatlak, hogy ez a vicc maximum a veled egykorúak és a szellemileg visszamaradottak körében üt nagyot. Trendi basztatni azért mert ő lány? Kb. 2 postját láttam eddig a fórumon, de máris sokkal rokonszenvesebb, mint a sok fikázó kis pisis.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 21 2010 01:33pm
Quote (aLexXx2 @ Jun 21 2010 08:32pm)
pécs
bocskai 115
gyere át is romantikázunk egy kicsit


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


19 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous): ace07, Szuzsika, lacketto, Laokone, Oberon_os, zenebuddhizmus, ecneB, Vharimatras, Nerz8, A122, Sanyika, harcikacsa17, kezdetphiai, majommama, aLexXx2, Inakwo, Eszilard, Hero_in

szopkodnám a csecsed
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 21 2010 01:34pm
Ennyit olvastam el: .hogy ebből most mi igaz, és mi színjáték ? Döntsd el magad! Jozef meg egy nyomorék, mert őszinte, és nyílt, és mert rendbe akarja tenni azt, amit éveken keresztűl elszúrt :D
Ok én megbocsájtottam, keblemre.
:')
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 21 2010 01:34pm
nem lesz80 oldalas topik a turistaszalámis vacsorám mellé :(
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 21 2010 01:37pm
grammar naziskodjunk is már
a kifejezés amit keresel: kemény kötéses
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131441Next
Add Reply New Topic New Poll