Háát ha megbuktatott, akkor az nem három nap lesz

Amúgy nem ellened vagyok, de tényleg a Tanár tehet róla ? Értem én, nekem is volt mocsok tanárom, de mindig ott voltam én, aki igazából tehettem róla, szerintem. Ugye neked is ha csak nem az egy pont hiányzott volna hozzá dolog, írhattad volna jobbra, ha kicsit jobban ráállsz a témára...
de tényleg nem bántani akarlak vele, biztos szemét egy tanár, meg megadhatta volna azt az egy pontot, vagy adhatott volna bármi más javítási lehetőséget, vagy nem tudom..
Akkor most? Nyáron ? try again later..? :)))
Na és mikor jössz fel Pestre?
