Jogos, értem..

am találtam még..


A madaras az nekem is egyik kedvencem, meg igen, a maszkos, már ha erre gondoltatok
http://img217.imageshack.us/img217/3869/sanyi2.jpg
igen, jól emlékszel, a madarast és az angyalost én használtam..
..de a most használt az örök kedvenc marad
