d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 29 2010 06:48am

ezzel nevezek
adamz made
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2010 06:51am
Quote (zenebuddhizmus @ 29 May 2010 14:48)
http://i819.photobucket.com/albums/zz114/inyourface_/Signatures/donkeykonginurface.jpg
ezzel nevezek
adamz made


:wub:

Quote (lacoking @ 29 May 2010 14:44)
enyém!

:D

ádámka csinálta :wub:


:wub:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 29 2010 06:53am
nyertem

adamz made
tehát a mostanival nevezek

This post was edited by xGurke on May 29 2010 07:00am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 29 2010 07:00am
Quote (banyek @ 28 May 2010 22:08)
Jogos, értem.. :)

am találtam még.. :D


A madaras az nekem is egyik kedvencem, meg igen, a maszkos, már ha erre gondoltatok

http://img217.imageshack.us/img217/3869/sanyi2.jpg



igen, jól emlékszel, a madarast és az angyalost én használtam..


..de a most használt az örök kedvenc marad :D


ez tetszik! giev phrei?:P
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 07:11am
Eddig 43 versenyző nevezett be! :)
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 29 2010 07:12am
Quote (Fezmin @ 29 May 2010 15:11)
Eddig 43 versenyző nevezett be! :)


szerintem a predi féle sigeket ne számold bele :d
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2010 07:15am
Quote (JS_Bach @ May 29 2010 02:12pm)
szerintem a predi féle sigeket ne számold bele :d


:(
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 29 2010 09:37am
Quote (anyd @ 29 May 2010 11:29)
nevezek, az egyéni kategóriában

http://img217.imageshack.us/img217/3774/dogwo52sq5.png


>

Quote (JS_Bach @ 29 May 2010 14:12)
szerintem a predi féle sigeket ne számold bele :d


az enyem is "predi fele" ? :angry:
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 10:55am
Quote (JS_Bach @ May 29 2010 02:12pm)
szerintem a predi féle sigeket ne számold bele :d


Nem baj, belefér minden! :P Nem feltétlenül a gfx munka a lényeg, szerintem egy vicces sig is simán esélyes lehet, hiába nem olyan jó a minősége. :)
Banned
Posts: 6,475
Joined: May 31 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 29 2010 12:45pm
az enyem pont tegnap keszult ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll