lol találtam még 3 $-t netes poker számlámon (maradt rajta annyi anno,mikor a többit levettem),aztán gondoltam játszogatok belőle 1 kicsit
2 nap játszogatással feldobtam 14$-ra,volt is öröm bódottág
most felmentem játszani, AK-t kaptam kézbe,flop QJ10, ó mondom epic,emeltem 1 kicsit,srác visszaemelt,all-in lett a vége,nála Q10,erre turn Q
ezt 4 dollarom bánta
aztán most emeltem 3 vakot JJ-val,flop 356,emeltem,srác megadta,turn J,megint emeltem,visszaemelt,aztán gondoltam,hogy 24-74-el ki az a hülye,aki megad 3-4 vakot,megadtam az emelését,ami nekem ismét all-in volt
24 volt nála
most kb megint 3 dolláron vagyok
az isten basszon meg téged netes poker,meg a sok hülye gecit rajta.