d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev1101112131472Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 14 2010 03:12pm
Voltam tegnap egy freerollban amit sikeresen megnyertem, 250 fgt ért. Ma meghozta a gyümölcsét a sok poker --> 1k again. B)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 15 2010 02:52pm
lol találtam még 3 $-t netes poker számlámon (maradt rajta annyi anno,mikor a többit levettem),aztán gondoltam játszogatok belőle 1 kicsit
2 nap játszogatással feldobtam 14$-ra,volt is öröm bódottág

most felmentem játszani, AK-t kaptam kézbe,flop QJ10, ó mondom epic,emeltem 1 kicsit,srác visszaemelt,all-in lett a vége,nála Q10,erre turn Q
ezt 4 dollarom bánta

aztán most emeltem 3 vakot JJ-val,flop 356,emeltem,srác megadta,turn J,megint emeltem,visszaemelt,aztán gondoltam,hogy 24-74-el ki az a hülye,aki megad 3-4 vakot,megadtam az emelését,ami nekem ismét all-in volt
24 volt nála


most kb megint 3 dolláron vagyok
az isten basszon meg téged netes poker,meg a sok hülye gecit rajta.

Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 15 2010 04:14pm
összepokereztem ma vagy 3k fg-t :)
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 26 2010 01:17pm
Na mi a helyzet "gemblörök " ?
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 26 2010 01:19pm
Quote (grinderpet @ Apr 26 2010 08:17pm)
Na mi a helyzet "gemblörök " ?


Szerintem ki kéne oktatnod fleSs-t hogy épp mit nem csinál jól. Elég ciki hogy te is felesküszöl ellenem azok után hogy régen milyen haverok voltunk. <_<
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 26 2010 01:20pm
Quote (TeXxas @ 26 Apr 2010 19:19)
Szerintem ki kéne oktatnod fleSs-t hogy épp mit nem csinál jól. Elég ciki hogy te is felesküszöl ellenem azok után hogy régen milyen haverok voltunk. <_<


hagyd el a fórumot
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 26 2010 01:20pm
Quote (TeXxas @ Apr 26 2010 08:19pm)
Szerintem ki kéne oktatnod fleSs-t hogy épp mit nem csinál jól. Elég ciki hogy te is felesküszöl ellenem azok után hogy régen milyen haverok voltunk. <_<


flessnek nyalsz
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 26 2010 01:20pm
Quote (zenebuddhizmus @ Apr 26 2010 08:20pm)
hagyd el a fórumot


Tán te mondod meg
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 26 2010 01:20pm
Quote (TeXxas @ Apr 26 2010 08:19pm)
Szerintem ki kéne oktatnod fleSs-t hogy épp mit nem csinál jól. Elég ciki hogy te is felesküszöl ellenem azok után hogy régen milyen haverok voltunk. <_<


de mit csináltam ?

afféle bumpnak szántam

Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 26 2010 01:22pm
Quote (TeXxas @ 26 Apr 2010 19:20)
Tán te mondod meg


na majd njag :>
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131472Next
Closed New Topic New Poll