d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziasztok > Degreez
Prev1101112131420Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 25 2010 08:43am
Quote (Csingacsguk @ Apr 25 2010 03:42pm)
ennél lejjebb már nincs más, csak a jó öreg anyaföld, barátom.


Ez most valami sápadtarcú beszólás volt csingacskuk? :huh:
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Apr 25 2010 08:44am
Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 04:43pm)
Ez most valami sápadtarcú beszólás volt csingacskuk? :huh:


Szín tiszta igazságot közöltem veled.
Uff én beszéltem !
Banned
Posts: 4,009
Joined: Oct 2 2006
Gold: 370.00
Warn: 20%
Apr 25 2010 08:44am
2010es accal postolni se mernék: DDDDDDDDDD meg egy 10 dolláros csillagra se verném magam ::D :D:D


ja 2 hónap alatt többet welcheltél gz !!


és oberonnak azért nincs csicsás orbja meg csillagja mert nem jön be neki xd


mellesleg ha eladná az összes cuccát lehet ( xd ) több fgje lenne mint neked
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 25 2010 08:45am
Quote (bLmsTR @ 25 Apr 2010 16:44)
2010es accal postolni se mernék: DDDDDDDDDD meg egy 10 dolláros csillagra se verném magam ::D :D:D


ja 2 hónap alatt többet welcheltél gz !!


és oberonnak azért nincs csicsás orbja meg csillagja mert nem jön be neki xd


mellesleg ha eladná az összes cuccát lehet ( xd ) több fgje lenne mint neked


Csak a ladder slasher cuccai 10k körül ...
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 25 2010 08:46am
Quote (josheide @ Apr 25 2010 03:45pm)
Csak a ladder slasher cuccai 10k körül ...


Az a gáz hogy én akár 50kt is tudok szerezni vágod? :(
Akár többet is.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 25 2010 08:46am
Quote (TeXxas @ 25 Apr 2010 16:46)
Az a gáz hogy én akár 50kt is tudok szerezni vágod? :(
Akár többet is.


buszke vagyok rad
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 25 2010 08:46am
greenday.
fizikai fajdalmat okoz az, hogy ennyire buta vagy bazdmeg es nem verhetlek agyon egy holapattal.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2010 08:47am
Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 03:41pm)
Inkább ciki hogy ennyivell jobb vagyok nála 2 hónap után mint ő 4 év után. :(
So sad.



Rage Q_Q


Ha eladod anyádat, elmész papnak, a szeretet szolgálatnak dolgozol, és összes keresetedet csillagra költöd sem fogo megközelíteni azt a szintet amit Zizi képvisel. Remélem elkeserítettelek annyira, hogy felvágd az ereidet.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 25 2010 08:47am
Quote (TeXxas @ 25 Apr 2010 16:46)
Az a gáz hogy én akár 50kt is tudok szerezni vágod? :(
Akár többet is.


Ha eladod édesanyád?
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Apr 25 2010 08:47am
Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 04:46pm)
Az a gáz hogy én akár 50kt is tudok szerezni vágod? :(
Akár többet is.



És welch nélkül? :huh:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131420Next
Closed New Topic New Poll