Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 03:41pm)
Inkább ciki hogy ennyivell jobb vagyok nála 2 hónap után mint ő 4 év után.

So sad.
Rage Q_Q
Ha eladod anyádat, elmész papnak, a szeretet szolgálatnak dolgozol, és összes keresetedet csillagra költöd sem fogo megközelíteni azt a szintet amit Zizi képvisel. Remélem elkeserítettelek annyira, hogy felvágd az ereidet.