d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 19 2010 05:00pm
tudom, hülye vagyok, hogy válaszolok neki de állati jó érzés belevigyorogni a pofájába
*vírtuálisan


Quote (Manana @ 19 Jan 2010 01:18)
azért a válaszlevelet majd postold. felesleges ilyenekkel vitázni, úgy is úgy érzi majd, hogy ő oltott be téged, befostál, csicska vagy... stb


>Ne írogass nekem sehova, se e mail címre, se msnre, se myvipre se iwiwre se smsbe SEHOVA. Ne hívj, ne keress. A képeimet amit nyilvánosságra hozok akár közösségi oldalakon akár máshol, azt ne linkeld különböző,más fórumokra,weboldalakra. Amennyiben kérésem ellenében teszel ilyen dolgokat, az már zaklatásnak minősül. Köszi.



Szerintem segített neki valaki megírni mert kevesebb a nyelvtani hiba :)

This post was edited by banyek on Jan 19 2010 05:03pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 19 2010 05:03pm
Quote (banyek @ Jan 20 2010 12:00am)
>Ne írogass nekem sehova, se e mail címre, se msnre, se myvipre se iwiwre se smsbe SEHOVA. Ne hívj, ne keress. A képeimet amit nyilvánosságra hozok akár közösségi oldalakon akár máshol, azt ne linkeld különböző,más fórumokra,weboldalakra. Amennyiben kérésem ellenében teszel ilyen dolgokat, az már zaklatásnak minősül. Köszi.


jogász spotted
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Jan 19 2010 05:03pm
Quote (banyek @ Jan 19 2010 11:00pm)
tudom, hülye vagyok, hogy válaszolok neki de állati jó érzés belevigyorogni a pofájába
*vírtuálisan




>Ne írogass nekem sehova, se e mail címre, se msnre, se myvipre se iwiwre se smsbe SEHOVA. Ne hívj, ne keress. A képeimet amit nyilvánosságra hozok akár közösségi oldalakon akár máshol, azt ne linkeld különböző,más fórumokra,weboldalakra. Amennyiben kérésem ellenében teszel ilyen dolgokat, az már zaklatásnak minősül. Köszi.


Számunkra pedig iszonyat szánalom nézni ,hogy itt szenvedsz egy idióta picsától, nyafogsz a dagadék rusnyaság miatt és a többi, TAKARODJ MÁR A PICSÁBA TE RETARDÁLT ASDASDASDASDASDASD

syl hozd a gyógyszert
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 19 2010 05:16pm
Quote (ikszipszilon @ 20 Jan 2010 00:03)
Számunkra pedig iszonyat szánalom nézni ,hogyitt szenvedsz egy idióta picsától, nyafogsz a dagadék rusnyaság miatt és a többi, TAKARODJ MÁR A PICSÁBA TE RETARDÁLT ASDASDASDASDASDASD

syl hozd a gyógyszert


nem tudom milyen szenvedést látsz,én már vagy fél órája itt röhögök azon a levélen :D

Quote (Taszilo.^ @ 20 Jan 2010 00:03)
jogász spotted


Ez így helyes jogász úr? :D

Az interneten publikált fényképek szabadon felhasználhatók módosítás nélkül.A személyiségi jogokat nem sérti, hogy külső internetes fórumon is publikálják azokat a képeket amit egy csapatépítő közösségi portálon osztunk meg.
A közösségi portálon belüli levelezés minden regisztrált felhasználó alapjoga,nem sért személyiségi jogokat, ha az egyik fél mégis zavarónak találja a másik felet van felhasználótiltás amit pár kattintással aktiválhat annak érdekében hogy megakadályozza a további kéretlen leveleket a másik személytől.
Továbbá az sem minősül zaklatásnak hogy a kéretlen, nyelvtani hibával hemzsegő,zaklató,obszcén tartalommal rendelkező,fenyegető,személyiségi jogokat sértő levelekre válaszolnak.

This post was edited by banyek on Jan 19 2010 05:18pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 19 2010 05:30pm
Quote (banyek @ Jan 20 2010 12:16am)
nem tudom milyen szenvedést látsz,én már vagy fél órája itt röhögök azon a levélen :D



Ez így helyes jogász úr? :D

  Az interneten publikált fényképek szabadon felhasználhatók módosítás nélkül.A személyiségi jogokat nem sérti, hogy külső internetes fórumon is publikálják azokat  a képeket amit egy csapatépítő közösségi portálon osztunk meg.
A közösségi portálon belüli levelezés minden regisztrált felhasználó alapjoga,nem sért személyiségi jogokat, ha az egyik fél mégis zavarónak találja a másik felet van felhasználótiltás amit pár kattintással aktiválhat annak érdekében hogy megakadályozza a további kéretlen leveleket a másik személytől.
  Továbbá az sem minősül zaklatásnak hogy a kéretlen, nyelvtani hibával hemzsegő,zaklató,obszcén tartalommal rendelkező,fenyegető,személyiségi jogokat sértő  levelekre válaszolnak.


ask nyuladze
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 19 2010 05:55pm
Amúgy valaki ért a jogi részéhez? Ez valóban így van ahogy állítom vagy hülyeséget beszélek? Iso info.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 19 2010 05:59pm
Quote (banyek @ Jan 20 2010 01:55am)
Amúgy valaki ért a jogi részéhez? Ez valóban így van ahogy állítom vagy hülyeséget beszélek? Iso info.


mivel megosztotta a képét a neten,ezért nyugodtan oda lehet linkelgetni,ahova akarod
a napiszart is megfenyegették már milliószor,de nem tudnak velük mit csinálni,mert magától osztotta meg a képeit a neten
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 19 2010 05:59pm
Quote (banyek @ 20 Jan 2010 01:55)
Amúgy valaki ért a jogi részéhez? Ez valóban így van ahogy állítom vagy hülyeséget beszélek? Iso info.


miért?

miért kellett ez a topik?

miért vergődsz?

senkit nem érdekel

beszélgess anyáddal, az talán meghallgat
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 19 2010 06:10pm
Quote (bbaallaaggee @ 20 Jan 2010 00:59)
miért?

miért kellett ez a topik?

miért vergődsz?

senkit nem érdekel

beszélgess anyáddal, az talán meghallgat


word
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2010 06:21pm
jó a topik

ádám neked meg fg access, zsir uj sony eric sony bye bye :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131415Next
Add Reply New Topic New Poll