Quote (kemiii1338 @ Dec 24 2009 07:15pm)
nem arról beszél, doomonyou el sem olvasta a topicom dmx pmelt már...
mondjuk ez jellemzo par modra
de azt imadom a legjobban amikor egy magyarul nemtudo mod 9 topik kozul pont a 10.et pmeli nekem (azt hozzafuzve hogy ne spammoljak mar) amit pont nem is spamnak szantam