d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev11011121314197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 12:46pm
Quote (kemiii1338 @ Dec 24 2009 07:15pm)
nem arról beszél, doomonyou el sem olvasta a topicom dmx pmelt már...


mondjuk ez jellemzo par modra
de azt imadom a legjobban amikor egy magyarul nemtudo mod 9 topik kozul pont a 10.et pmeli nekem (azt hozzafuzve hogy ne spammoljak mar) amit pont nem is spamnak szantam
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 12:46pm
Quote (Lajo @ Dec 24 2009 07:42pm)
ilyet nincs


miért ?
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Dec 24 2009 01:01pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 24 2009 01:19pm)
ram gondolsz? : D
(egyebkent ha igen hiaba nyitott lajo topikot neki ha mar 8000x el lett mondva)


Én még egyszer se láttam leírva, pedig elég nagy nolifer vagyok.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 24 2009 01:02pm
Quote (BeneGessir @ 24 Dec 2009 19:46)
miért ?


Ha jól sejtem valami náci vagy rasszista stuff volt. Régebben nem szóltak ilyenért.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Dec 24 2009 01:03pm
Quote (ElCapitano @ Dec 24 2009 07:02pm)
Ha jól sejtem valami náci vagy rasszista stuff volt. Régebben nem szóltak ilyenért.


Mi volt a képen?
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 24 2009 01:05pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 24 2009 07:46pm)
mondjuk ez jellemzo par modra
de azt imadom a legjobban amikor egy magyarul nemtudo mod 9 topik kozul pont a 10.et pmeli nekem (azt hozzafuzve hogy ne spammoljak mar) amit pont nem is spamnak szantam


magyar szótár ftw, vagy magyar tt fordít

sönci signje nem warnos? :O

This post was edited by kemiii1338 on Dec 24 2009 01:05pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2009 01:06pm
Quote (kemiii1338 @ Dec 24 2009 08:05pm)
magyar szótár ftw, vagy magyar tt fordít

sönci signje nem warnos? :O


Miért lenne az?egy fekvő ember meg egy bakancs miatt?
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Dec 24 2009 01:08pm
Quote (Vismajor @ Dec 24 2009 07:06pm)
Miért lenne az?egy fekvő ember meg egy bakancs miatt?


meg a 2 horogkereszt a szélén, ami majdhogynem a szemed szúrja ki, az ilyen kis mocskot mint ez a sondor jol megtaposnám aztán be 1 marhavagonba és utazzon a saját hugyába/szarjába 500km-t
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 01:08pm
Quote (Vismajor @ Dec 24 2009 08:06pm)
Miért lenne az?egy fekvő ember meg egy bakancs miatt?


csak elfáradt és lefeküdt pihenni mikozbe egy katona csoport ment el mellette
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2009 01:08pm
Quote (Xrd @ Dec 24 2009 08:08pm)
meg a 2 horogkereszt a szélén, ami majdhogynem a szemed szúrja ki, az ilyen kis mocskot mint ez a sondor jol megtaposnám aztán be 1 marhavagonba és utazzon a saját hugyába/szarjába 500km-t


Az nem horogkereszt :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11011121314197Next
Add Reply New Topic New Poll