d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1101112131469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 7 2009 10:24am
Quote (Klontar @ 7 Dec 2009 18:23)
Valamikor én is jövök majd játszani csak sok a dolgom :c


énmeg hólyagos himlős lettem ...
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Dec 7 2009 10:25am
Quote (yupi @ 7 Dec 2009 17:24)
énmeg hólyagos himlős lettem ...


c|_|
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 7 2009 10:59am
Quote (Hellbundo @ 7 Dec 2009 17:25)
c|_|


Menj már ebből a topicból (is).
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 7 2009 08:26pm
TI MEG MINDIG TOLJATOK EZT A SZART ? :DDDDDDDDDD
asfdasdfsa
nekem ocsem jatszott vele regebben, nem a fizetoson, csak a sima ingyenesen, volt kemeny 3 nap hogy en is raszoktam, de akkor inkabb wow >>
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 8 2009 03:41am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 8 Dec 2009 04:26)
TI MEG MINDIG TOLJATOK EZT A SZART ? :DDDDDDDDDD
asfdasdfsa
nekem ocsem jatszott vele regebben, nem a fizetoson, csak a sima ingyenesen, volt kemeny 3 nap hogy en is raszoktam, de akkor inkabb wow >>


trve
Member
Posts: 6,850
Joined: Jun 10 2008
Gold: 8.00
Dec 8 2009 05:57am
Quote (DegreeZ @ Dec 6 2009 07:59pm)
valaki segit az rsbotban? :>


not allowed
pm me
ontopic:


This post was edited by Davidd106 on Dec 8 2009 05:59am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 8 2009 07:10am
Quote (Davidd106 @ 8 Dec 2009 12:57)
not allowed
pm me
ontopic:
http://img522.imageshack.us/img522/6310/091127155735.png


:o
Jól felment az ára ha elosztva is 1,4m.
Anno amikor vettem 1200k körül volt
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Dec 15 2009 04:14pm
toljunk egy kis erest
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 16 2009 10:30am
Quote (yupi @ 15 Dec 2009 23:14)
toljunk egy kis erest


True
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 18 2009 03:10pm
rangedet hogy toljam? 55-töl? van 900 red chincem azzal, vagy eladjam és vegyek iron knife-t, vagy cannonal?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131469Next
Add Reply New Topic New Poll