Quote (Megas_heroes @ Thu, Sep 10 2009, 07:57pm)
ehhez meg nem fűznék semmit
Ez bizony true
De nekem a helyesírásom nem rossz, én FÉLREGÉPELEK!
Sose írnék olyat, hogy külömben, vagy de viszont, hasonló, ellenben azt, hogy férlegéplek simán.
Nade most ez tényleg selfown lett kicsit.