d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev1101112131420Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 12:56pm
Quote (Psyclon @ Thu, Sep 10 2009, 07:55pm)
Illési!!!!!!!!

Ú de utálom ha sima Illést mondanak :rofl:


Egyik volt ovitársamat úgy hívják h Tóbiás Illés
rly
ien szeplős feje vót
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 10 2009 12:57pm
Quote (Vismajor @ Thu, Sep 10 2009, 07:43pm)
This, rajtam is csak ott találtak fogást, hogy gyakran félregépelek..
Nem tudom mit csodálkozol, ez a szintjük, ennyi, le kell szarni.


Quote (Vismajor @ Thu, Sep 10 2009, 07:22pm)
KÜLÖMB
KÜLÖMB
JÁÁÁÁJ


ehhez meg nem fűznék semmit
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 10 2009 12:57pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 20:56)
Egyik volt ovitársamat úgy hívják h Tóbiás Illés
rly
ien szeplős feje vót


szar vót neki

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:57pm
Quote (Megas_heroes @ Thu, 10 Sep 2009, 20:57)
ehhez meg nem fűznék semmit


LESTAT OCSE :DDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 10 2009 12:57pm
Quote (Psyclon @ Thu, 10 Sep 2009, 20:16)
Valahogy nem érzem magamat annak.

Tisztázzunk pár dolgot te faszkalap.

1. Nem nagyon értem te mégis mi a jó kurva anyádra vered itt magad.
2. Az hogy a retard barátoddal lacikával aki semmivel sem külömb nállad ott köttök belém ahhol csak tudtok az valami fantörpikus. [ Pedig még emléxem lacika hogy sírt nekem msn-en, hogy így meg úgy gica... Ahhoz képest... ]
3. Ahhoz, hogy én mire költöm a pénzem neked jóformán semmi közöd nincs. Szóval arról a témáról, hogy omg omg apucika fizeti az FG-t, le lehet koccolni. Mert kurvára nem ő fizeti. Azt se tudom mikor vettem utoljára.
4. Gicához vissza térve. Röhely amit csináltok. Még ti röhögtök ki engem, meg néztek le, miközben ti úgy és ott aláztok meg egy csajt ahhol csak tudtok. És akkor én vagyok az "értelmi fogyi".
5. Hol láttad te azt valahol is hogy a barátaim itt nyalják a seggemet? Sehol nem látok egy postot se ami t úgy lehetne értelmezni, hogy nyalnak nekem. Csak a te kis análbarát társulatod köt belém ott ahol tud.
6. Nem buktam meg.
7. Egyáltalán nem vok tanulatlan. Szember a kis barátoddal Lacikával aki 20 évesen érettségizett.
8. Egyéb faszság amivel belém kötnél?



Grammar nazi'd
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 10 2009 12:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 10 Sep 2009, 20:57)
LESTAT OCSE :DDDD


szar a leosztásod
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 12:58pm
Quote (Megas_heroes @ Thu, Sep 10 2009, 07:57pm)
ehhez meg nem fűznék semmit


Ez bizony true
De nekem a helyesírásom nem rossz, én FÉLREGÉPELEK!
Sose írnék olyat, hogy külömben, vagy de viszont, hasonló, ellenben azt, hogy férlegéplek simán.
Nade most ez tényleg selfown lett kicsit.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 12:58pm
Quote (Vismajor @ Thu, 10 Sep 2009, 20:56)
Egyik volt ovitársamat úgy hívják h Tóbiás Illés
rly
ien szeplős feje vót


Nekem meg volt ált iskolába osztársam Illés Attila, mult évben szobatársamat Király István Illés nek hívták :wacko:
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Sep 10 2009 12:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Sep 10 2009, 06:57pm)
LESTAT OCSE :DDDD


:DDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 10 2009 12:59pm
Quote (Imdeth @ Thu, 10 Sep 2009, 20:53)
elég stronk az orbod fekete skinnel, szinte jó, olyan láthatósági mellény style.


jajaja
kár, hogy ezen a default kéken nem annyira yo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131420Next
Closed New Topic New Poll