d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 2 2009 01:42am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 05:41pm)
tobb helyen is 1.2kt irnak ahol eddig neztem, viszont joeyen, valami 1.3k + xx van, az meg megannyira sem jo :D


múltkor még tényleg teli szájjal nevettél ki mindenkit aki szerint 1.2k-t sebez az OW (persze a magyarázat annyi volt, hogy "mert csak")

amúgy meg voucholom joey "ne baszogasd az oldalam" postját, dehát mit várhatunk ricitől [mondom ezt szinte pejoratív él nélkül, mert ismerjük és ilyennek szeretjük : ))))))) ]
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2009 01:47am
Quote (Calypsol @ Wed, 2 Sep 2009, 00:20)
Ja aham. Tudod, ez úgy működik, hogy ha vádolunk valakit valamivel, akkor nem alaptalanul tesszük, sőt, ha biztosak vagyunk benne, hogy az x és nem pedig y, akkor adunk rá bizonyítékot, így működik (na jó, nem így, csak eléggé hasonlóan) az aktuális jogrendszer is. Amíg nem bizonyítod, hogy márpedig az x, addig max csak te recskázhatsz rá, a többiek max a vállukat rántják.


Vádaskodást nem nagyon láttam

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, 1 Sep 2009, 00:06)
rosszul van az ow szamitas az oldaladon
nincsmit


Ha nekem valaki ezt mondaná, akkor azt mondanám hogy "kkthxbai, majd checkolom" -- nézzétek meg Joey hogy reagált rá...

Quote (-joey- @ Tue, 1 Sep 2009, 23:41)
Te növesszél agyat baszd meg, és fejezd be az óvodás játékaidat, mert nem vagyok vevő rá. Senki nem kíváncsi a meglátásaidra, pláne úgy, hogy még csak el sem magyarázod. Nem érdekel, hogy te megütöttél valakit egy 100 ow-s flaillel, és levett x hp-t. Engem az érdekel, hogy ha beírom a keresőbe, hogy "open wounds" akkor ugyanazokat a képleteket adja ki minden egyes D2-vel foglalkozó oldal. Gondolod rajtad kívül még senki nem jött volna rá, ha igazad lenne?


Mert keresők aztán igazán relevánsok ebben a tekintetben

Mennyi ias kell amának google szerint? :D Mind tudjuk hogy mit fog kidobni a legtöbb oldal, és hogy az nem igaz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 2 2009 02:15am
Quote (Anarkin @ Wed, Sep 2 2009, 08:47am)
Vádaskodást nem nagyon láttam



Ha nekem valaki ezt mondaná, akkor azt mondanám hogy "kkthxbai, majd checkolom" -- nézzétek meg Joey hogy reagált rá...



Mert keresők aztán igazán relevánsok ebben a tekintetben

Mennyi ias kell amának google szerint? :D Mind tudjuk hogy mit fog kidobni a legtöbb oldal, és hogy az nem igaz


Keményen megmondtad a frankót. Majd igyekszem legközelebb, hogy ne okozzak csalódást.

Postolhatnátok egy guideot lassan, hogy mit ne csináljak, mert úgy látom már az is baj, ha védekezek a rágalmak ellen.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2009 02:25am
Quote (-joey- @ Wed, 2 Sep 2009, 10:15)
Keményen megmondtad a frankót. Majd igyekszem legközelebb, hogy ne okozzak csalódást.

Postolhatnátok egy guideot lassan, hogy mit ne csináljak, mert úgy látom már az is baj, ha védekezek a rágalmak ellen.


"Rágalom" :D

Nem tudom, lehet én látom rosszul a dolgokat (és most felejtsük el Rici egyedi "stílusát") a hibák jelentése egy elfogadott dolog, és általában mindenki csak örül neki

( A Microsoft ingyen Windows 7 Ultimate-eket oszt ki például hivatalos megjelenés elött azoknak akik rendszeresen jelentettek a bétában, ismerek is ilyet )


Nincs proof ? Akkor is megér egy utánajárást szerintem -- Vagy azért csináltad az oldaladat hogy összevagdoss más megalapozatlan infokat? Mert akkor belinkelheted arreatot és le van tudva


Persze a Te dolgod, hogy leugatsz érte valakit, ebbe nincs jogom beleszólni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 2 2009 02:29am
Quote (Anarkin @ Wed, Sep 2 2009, 09:25am)
"Rágalom" :D

Nem tudom, lehet én látom rosszul a dolgokat (és most felejtsük el Rici egyedi "stílusát") a hibák jelentése egy elfogadott dolog, és általában mindenki csak örül neki

( A Microsoft ingyen Windows 7 Ultimate-eket oszt ki például hivatalos megjelenés elött azoknak akik rendszeresen jelentettek a bétában, ismerek is ilyet )


Nincs proof ? Akkor is megér egy utánajárást szerintem -- Vagy azért csináltad az oldaladat hogy összevagdoss más megalapozatlan infokat? Mert akkor belinkelheted arreatot és le van tudva


Persze a Te dolgod, hogy leugatsz érte valakit, ebbe nincs jogom beleszólni


Figyelj, nem érdekel. Csinálj amit akarsz. Ha neked meg ricinek meg a többinek jól esik, hogy beszólogattok, és mindenbe beleütitek az orrotokat ami velem vagy a rakával kapcsolatos, akkor egészségetekre.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 2 2009 02:53am
*sigh*

:fejcsóválós smiley:
Member
Posts: 22,623
Joined: Feb 9 2008
Gold: 207.00
Sep 2 2009 02:54am
utana neztem jopar helyen ugyan ezek a szamitasok voltak 1-2 helyen kb 10 life elteres volt de enyi

rici akkor nyogd ki a " jo " szamitast vagy kussolj el a faszba es ne egy olyan emberrel baszakodj aki kicsit szerintem tobbet latott, rakott mar le nalad...

Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 2 2009 04:29am
Quote (DontCryPlz @ Wed, Sep 2 2009, 09:54am)
utana neztem jopar helyen ugyan ezek a szamitasok voltak 1-2 helyen kb 10 life elteres volt de enyi

rici akkor nyogd ki a " jo " szamitast vagy kussolj el a faszba es ne egy olyan emberrel baszakodj aki kicsit szerintem tobbet latott, rakott mar le nalad...


mar megvolt, hi
Banned
Posts: 157
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2009 04:29am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 2 Sep 2009, 12:29)
mar megvolt, hi


kurva anyád
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 2 2009 04:33am
Quote (KREAJJA_CSITSKA @ Wed, 2 Sep 2009, 12:29)
kurva anyád


xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131416Next
Add Reply New Topic New Poll