Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 20:17)
ha 20kmre laksz az pl b4d
szerinted még én is jóravaló gyerek lennék, ha msnen beszélgetnénk, pedig igazából egy fag vagyok
Még szerencse, hogy csak 3-4 kilométer, így dukhatok szívhatok tegelhetek éjt napallá téve.
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 20:18)
de azert az a valaki eldonti hogy van e rlem
CSAJOZZATOK KONYVBOL AZ AZ _IGAZI_ RL!
cg.
érdekli őket a dolog és elolvassák, a kurva anyjukat
This post was edited by ElCapitano on Jul 10 2009 01:19pm