d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Egy Nagy Rakás S Z A R Fuxy?
Prev1101112131426Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:16pm
Quote (josheide @ Fri, 10 Jul 2009, 21:16)
gyerek még valóban


de joravalo
tenyleg.
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Jul 10 2009 01:17pm
Quote (ElCapitano @ Fri, 10 Jul 2009, 21:14)
Tehát ha messze lakom sulitól akkor csökken az rlem? 8D Albérletbe fel se kelnék.


ha 20kmre laksz az pl b4d

Quote (Janou @ Fri, 10 Jul 2009, 21:15)
ezt most azért nem voucholnám

lehet hogy megszakérted az rl-rullor-pwnzor-highzor bizottsággal, szerintem egy jóravaló gyerek

viccen és nyaláson kívül


szerinted még én is jóravaló gyerek lennék, ha msnen beszélgetnénk, pedig igazából egy fag vagyok
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 10 2009 01:17pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, Jul 10 2009, 08:16pm)
lol ^^
ezt ki irja


????
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:17pm
Quote (Baleee @ Fri, 10 Jul 2009, 21:16)
Simsben?


:DDDDDDDDDDDDDDDDD olyan jok a vicceid balika
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 10 2009 01:17pm
Quote (Janou @ Fri, Jul 10 2009, 07:15pm)
ezt most azért nem voucholnám

lehet hogy megszakérted az rl-rullor-pwnzor-highzor bizottsággal, szerintem egy jóravaló gyerek

viccen és nyaláson kívül


én belőlem meg kikivánkozik a nyíltan odaadó matematika és az őszinteség
eleinte bírtam de sajnos egyre többet csalódom benne :(
(nem mintha én lennék itt a bíró vagy valaki, csak véleményeztem)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 10 2009 01:17pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 21:16)
de joravalo
tenyleg.


fogjuk rá ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2009 01:18pm
Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 19:17)
:DDDDDDDDDDDDDDDDD olyan jok a vicceid balika


Tieid semmi nem übereli. :c
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 10 2009 01:18pm
Quote (Anal_Jesus @ Fri, 10 Jul 2009, 21:17)
én belőlem meg kikivánkozik a nyíltan odaadó matematika és az őszinteség
eleinte bírtam de sajnos egyre többet csalódom benne :(
(nem mintha én lennék itt a bíró vagy valaki, csak véleményeztem)


de azert az a valaki eldonti hogy van e rlem
CSAJOZZATOK KONYVBOL AZ AZ _IGAZI_ RL!
cg.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 10 2009 01:18pm
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 20:17)
ha 20kmre laksz az pl b4d



szerinted még én is jóravaló gyerek lennék, ha msnen beszélgetnénk, pedig igazából egy fag vagyok


Még szerencse, hogy csak 3-4 kilométer, így dukhatok szívhatok tegelhetek éjt napallá téve.

Quote (GoreKnight9 @ Fri, 10 Jul 2009, 20:18)
de azert az a valaki eldonti hogy van e rlem
CSAJOZZATOK KONYVBOL AZ AZ _IGAZI_ RL!
cg.


érdekli őket a dolog és elolvassák, a kurva anyjukat

This post was edited by ElCapitano on Jul 10 2009 01:19pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2009 01:19pm
Quote (Mesh2_returned @ Fri, 10 Jul 2009, 20:17)
ha 20kmre laksz az pl b4d



szerinted még én is jóravaló gyerek lennék, ha msnen beszélgetnénk, pedig igazából egy fag vagyok


nem

te egy kurvajó troll vagy


ennyi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1101112131426Next
Closed New Topic New Poll