Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:17pm)
igazából nocare, mert pl észre se vettem, h te se azzal írsz ^^
de vhogy el kell kezdeni a flamefestet ^^ és ezen oli szeret hisztizni
el kell kezdeni... de bazdmeg folytatni is kéne

és azzal a 2 sorral, amit te irtál azzal kurvára nem lehet mit kezdeni flame szempontjábol
asdasd