d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev110111213141046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 3 2009 07:53am
Quote (ikszipszilon @ Tue, Feb 3 2009, 01:48pm)
egyébként nerfelték mostanában a trollt +2basheres permabash troll sincs már :~(




ezt még muszáj postolnom! : D
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 3 2009 08:16am
én még csak AI ellen nyomom ilyen napi 1-2 meccset 5v5 ben

meg keresgetem a nekem való hősöket

Lycantrope a kedvencem eddig

utána meg Lucifer+Earthshaker

This post was edited by cor-angar on Feb 3 2009 08:17am
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 3 2009 08:18am
Quote (cor-angar @ Tue, Feb 3 2009, 02:16pm)
én még csak AI ellen nyomom ilyen napi 1-2 meccset 5v5 ben

meg keresgetem a nekem való hősöket

Lycantrope a kedvencem eddig

utána meg Lucifer+Earthshaker


lycan általában disabled hero : | túl imba :~)


btw bnet kurvára laggol most :-(
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Feb 3 2009 08:21am
Quote (ikszipszilon @ Tue, Feb 3 2009, 03:18pm)
lycan általában disabled hero : | túl imba :~)


btw bnet kurvára laggol most :-(


hát én ha majd elkezdek nem AI ellen menni akkor is pub lesz még egy jó darabig ott meg AP ben mehet lycan

amúgy Agi hero közzül a Juggernaut
Intesből meg Necrolyte jó még nekem ( Dagon + Reaper's Scythe kombó)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 3 2009 08:22am
Quote (ikszipszilon @ Tue, 3 Feb 2009, 14:37)
http://i42.tinypic.com/28le7u8.jpg


=D


hmmm, ezen a screen-en is jól teljesítettem 8DD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 3 2009 08:42am
Quote (ikszipszilon @ Tue, Feb 3 2009, 02:48pm)
egyébként nerfelték mostanában a trollt +2basheres permabash troll sincs már :~(


mjollnir azt kész
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 3 2009 09:12am
Quote (Saenchai @ Tue, Feb 3 2009, 02:42pm)
mjollnir azt kész


utána harapj bele egy sokhps centa + blademailba ~.~

e/ trollba a permabash volt imba: <

This post was edited by ikszipszilon on Feb 3 2009 09:14am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 3 2009 09:13am
Quote (ikszipszilon @ Tue, Feb 3 2009, 04:12pm)
utána harapj bele egy sokhps centa + blademailba ~.~


akkor baszhatod a basht is ~.~
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Feb 3 2009 09:14am
Quote (ikszipszilon @ Tue, 3 Feb 2009, 17:12)
utána harapj bele egy sokhps centa + blademailba ~.~


lifesteal>
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 3 2009 09:15am
Quote (cor-angar @ Tue, Feb 3 2009, 03:16pm)
én még csak AI ellen nyomom ilyen napi 1-2 meccset 5v5 ben

meg keresgetem a nekem való hősöket

Lycantrope a kedvencem eddig

utána meg Lucifer+Earthshaker


AI ellen? Gép nem választ hősöket, vagy választ? Vagy úgy érted hogy szimplán a lények ellen amit kirak?

Nekem beastmaster meg a kentaur a kedvencem btw.
Go Back To Magyar Topic List
Prev110111213141046Next
Add Reply New Topic New Poll