Quote (ikszipszilon @ Tue, Feb 3 2009, 03:18pm)
lycan általában disabled hero : | túl imba :~)
btw bnet kurvára laggol most :-(
hát én ha majd elkezdek nem AI ellen menni akkor is pub lesz még egy jó darabig ott meg AP ben mehet lycan
amúgy Agi hero közzül a Juggernaut
Intesből meg Necrolyte jó még nekem ( Dagon + Reaper's Scythe kombó)